Jennifer Lopez i Ben Affleck UNIKAJĄ SIĘ online. Mogą mieć ważny powód

2021-09-22 12:23 mm

Jennifer Lopez i Ben Affleck skutecznie odbudowali związek sprzed lat i według najnowszych plotek chcą ponownie spróbować związać się na całe życie. Podobno ślub pary zbliża się wielkimi krokami... Tymczasem okazuje się, że zakochani, którzy niemal każdego dnia pokazują się razem publicznie, jednocześnie unikają się w sieci! To niedopatrzenie czy... patent na udany związek?

Jeśli wierzyć w najnowsze plotki, już wkrótce Ben Affleck i Jennifer Lopez zostaną mężem i żoną. Aktor i piosenkarka chcą związać się na stałe i tym samym dokończyć to, co zaczęli kilkanaście lat temu.

Przypomnijmy, że J.Lo i Ben byli już kiedyś zaręczeni i prawie stanęli przed ołtarzem. Para odwołała ślub dosłownie na kilka dni przed planowaną uroczystością! Oficjalnym powodem zerwania zaręczyn było zbyt duże zainteresowanie mediów i presja ze strony opinii publicznej.

Jak Jennifer Lopez i Ben Affleck mogą uchronić się przez powtórką wydarzeń sprzed lat? Niewykluczone, że para znalazła pewien sposób...

Razem w realu, osobno w sieci

Okazuje się, że na co dzień nierozłączni zakochani, w świecie cyfrowym wręcz się unikają. Może się to wydawać dziwne, ale Jennifer Lopez i Ben Affleck nie obserwują na Instagramie swojej drugiej połówki!

Dziennikarze amerykańskiego serwisu TMZ wzięli pod lupę wzajemne relacje pary online. Okazuje się, że Jennifer nie ma na liście obserwujących konto Bena, a Ben nie obserwuje profilu swojej ukochanej. Prawdopodobnie J.Lo tylko raz dała serduszko pod zdjęciem Afflecka - i to nie na jego koncie, a na profilu fanowski.

Gdyby nie post z 24 lipca, w którym J.Lo oficjalnie ogłasza, że jest związana z Benem Affleckiem, można by pomyśleć, że tych dwoje nic nie łączy!

Czy to przypadek i nieogarnianie social mediów, czy może celowa strategia? Możemy się jedynie domyślać, że to drugie. A Wy jak sądzicie?

Sonda
Czy obserwujesz swoją "drugą połówkę" w internecie?
NAJNOWSZE