Jak Doda widzi idealny związek? Wymowna podpowiedź, nie tylko dla JEJ faceta!

2021-09-22 11:18 mm
Doda
Autor: WBF

Doda rozstała się niedawno z mężem, a u jej boku pojawił się dobrze znany jej fanom Max Hodges. Czy to nowy facet piosenkarki? Oficjalnie Doda nie potwierdza związku, ale też nie zaprzecza plotkom. Zamieściła za to wymowny post z grafikami, które powinien wziąć sobie do serca każdy mężczyzna.

Chyba nie jest żadną tajemnicą, że wiele związków rozpada się z powodu zaborczości jednego z partnerów. Niektórzy partnerzy oczekują, że ich "drugie połówki" nie będą widzieć poza nimi reszty świata. Wiele osób nie wytrzymuje takiej presji i czuje się przytłoczona przez zaborczego partnera...

Doda, która rozstała się niedawno z mężem, opublikowała wymowny post nawiązujący do takich sytuacji. Artystka zamieściła na swoim Instagramie mini komiks, który może być "instrukcją obsługi" dla facetów ze skłonnością do zaborczości.

Bądź planetą w mojej galaktyce 💜🪐

- pisze piosenkarka przy grafikach pokazujących, że związek wcale nie musi ograniczać żadnego z partnerów. Zamiast oczekiwać, że będziemy dla swojej partnerki/partnera "całym światem", powinniśmy robić wszystko, żeby stać się dla niej/niego idealnym elementem CAŁEGO jej/jego wszechświata. Proste, prawda? :)

Koniecznie zobaczcie post Dody, bo tych kilka prostych slajdów może uratować niejedną parę!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021
Sonda
Czy zdarza Ci się być zaborczą/zaborczym wobec partnera?
NAJNOWSZE