Jennifer Lopez wymieniła Alexa Rodrigueza na Bena Afflecka? Bejsbolista jest "w szoku"

2021-05-11 12:26 kp
Jennifer Lopez
Autor: Rex Features/East News

Odnowiona znajomość Jennifer Lopez i Bena Afflecka to jeden z najgorętszych newsów zagranicznego showbiznesu. Amerykańskie serwisy prześcigają się w doniesieniach na temat wspólnego wypadu ex-pary na imprezę w miniony weekend i spekulacjach na temat ich możliwego powrotu do siebie. I tylko Alex Rodriguez śledzi plotki z coraz większym zaskoczeniem.

Rozstanie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza było ogromnym zaskoczeniem dla ich fanów. Para spotykała się ze sobą przez kilka lat i jeszcze przed pandemią bardzo intensywnie planowała ślub. W połowie kwietnia - po kilku miesiącach plotek o kryzysie - wokalistka i bejsbolista ogłosili jednak, że ich związek to przeszłość i że pozostaną przyjaciółmi. Celebryci nie podali powodu rozstania, a media i fani wciąż zastanawiają się, czy wpływ na decyzję J Lo miały kolejne plotki o romansach jej wybranka.

Jennifer Lopez długo nie narzekała jednak na samotność po rzuceniu Alexa Rodrigueza. Od kilku dni zagraniczne tabloidy rozpisują się na temat jej odnowionej znajomości z Benem Affleckiem, z którym łączyło ją dwadzieścia lat temu gorące uczucie. Aktora widziano, jak odwiedzał swoją ex w jej domu, a także ich oboje podczas wspólnej podróży odrzutowcem - podobno celebryci imprezowali razem w weekend w Montanie.

>>Jennifer Lopez i Ben Affleck RAZEM na imprezie! "Jak za dawnych czasów"

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Jennifer Lopez i Ben Affleck są razem?

Jeśli Jennifer Lopez i Bena Afflecka rzeczywiście łączy coś więcej niż przyjaźń, z pewnością będzie to jeden z najbardziej sensacyjnych powrotów w showbiznesie. Odnowienie związku po dwudziestu latach nie zdarza się przecież często! A warto przypomnieć, że wokalistkę i aktora łączyło swego czasu bardzo gorące uczucie. Gwiazdy pojawiały się razem na czerwonym dywanie, a paparazzi regularnie robili im zdjęcia podczas randek. Para planowała nawet ślub.

Odnowioną relację Jennifer Lopez i Bena Afflecka z rosnącym niepokojem obserwuje... Alex Rodriguez. Nie jest tajemnicą, że były sportowiec robił wszystko, by zachować uczucie Jennifer, a już po zerwaniu - by dostać od niej kolejną szansę. Tak się jednak nie stało i dziś A Rod może tylko patrzeć na to, jak jego była kwitnie jako (jeszcze) singielka.

-Jest zszokowany, że J Lo poszła do przodu. Naprawdę myślał, że będą w stanie sprawić, by to zadziałało i ponownie się związać. Wyciągał do niej rękę, próbując się z nią spotkać, a ona potraktowała to krótko.

- zdradza informator E!News i dodaje, że Alex Rodriguez jest "zdumiony" odnowioną relacją gwiazdy z Benem Affleckiem.

Jak myślicie, w którym kierunku to pójdzie?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE