Ben Affleck i Jennifer Lopez

i

Autor: Diggzy / JP / SplashNews.com/East News, Rex Features/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck RAZEM na imprezie! "Jak za dawnych czasów"

2021-05-11 9:23

Jennifer Lopez i Ben Affleck naprawdę znów są parą? Dawni narzeczeni nie przestają podgrzewać atmosfery! Ben i J.Lo skutecznie podsycają plotki o swoim romansie. W miniony weekend dawna (?) para wybrała się wspólnie na imprezę. Coraz mniej osób wierzy, że to tylko "dawna przyjaźń"...

Czy Jennifer Lopez i Ben Affleck z premedytacją podkręcają plotki o swoim związku, czy może faktycznie łączy ich znacznie więcej, niż tylko przyjaźń? Oglądając dzisiejsze nagłówki z amerykańskich serwisów plotkarskich możemy odnieść wrażenie, że właśnie wróciliśmy do wczesnych lat 2000. To właśnie wtedy na czołówkach kolorowych magazynów królowały zdjęcia zakochanych w sobie po uszy Bena Afflecka i Jennifer Lopez.

To jedno z najsłynniejszych zdjęć. Zrobiono je w 2002 roku w nowojorskim Central Parku...

Jennifer Lopez i Ben Affleck - zdjęcie z 2002 roku

i

Autor: Splash News / Lawrence Schw/EAST NEWS
Sonda
Wierzysz, że Ben i J.Lo znów będą parą?

Dawna miłość nie rdzewieje?

Jennifer Lopez i Ben Affleck od niedawna znów są singlami. Oboje zakończyli właśnie obiecujące związki - J.Lo zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem, a Ben pożegnał się z kubańską aktorką Aną De Armas. Krótko po rozstaniu Jennifer z narzeczonym Ben Affleck widziany był pod jej domem, gdzie - według relacji świadków - spędził kilka godzin!

Historia zatoczyła koło? Początkowo cytowani przez prasę informatorzy przekonywali, że nie mam mowy o powrocie "Bennifer", bo Afflecka i jego dawną narzeczoną łączy tylko stara przyjaźń. Teraz jednak coraz więcej osób jest przekonanych, że J.Lo i Ben Affleck naprawdę postanowili dać sobie drugą szansę!

Jak donosi prasa, Ben Affleck i Jennifer Lopez wybrali się razem na imprezę! Dawni narzeczeni byli widziani razem w aucie. J.Lo i Ben jechali na lotnisko w Montanie. Po tym, jak prywatny odrzutowiec piosenkarki wylądował w Los Angeles, Jennifer Lopez i Ben Affleck wsiedli razem do kolejnego auta i odjechali z lotniska.

Zdaniem informatorów serwisu Page Six, J.Lo i Ben Affleck bawili się razem na imprezie w Montanie. Czyżby wrócili do starych dobrych czasów, kiedy łączyła ich wielka miłość?

Ben Affleck i Jennifer Lopez byli zaręczeni w 2002 roku. Niestety do ślubu nigdy nie doszło. Para rozstała się na kilka dni przed planowaną uroczystością. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Ben Affleck z papierosem

i

Autor: BOAZ/Backgrid/East News
Jennifer Lopez z dziećmi i Alex Rodriguez

i

Autor: MPNC/Backgrid/East News