Jennifer Lopez i Ben Affleck to "idealnie dopasowana para". Tak uważa... Jennifer Garner!

2021-05-12 10:50 mm
Jennifer Lopez, Ben Affleck, Jennifer Garner
Autor: Backgrid/East News, Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Plotki o romansie Jennifer Lopez i Bena Afflecka nie milkną. Co myśli o nich była żona aktora? Okazuje się, że Jennifer Garner nie tylko nie ma nic przeciwko odbudowie relacji swojego ex z dawną narzeczoną, ale wręcz uważa, że Ben Affleck i J.Lo świetnie do siebie pasują! Co dokładnie mówi o ich relacji? Zobaczcie!

Jeśli Ben Affleck i Jennifer Lopez naprawdę postanowili dać sobie drugą szansę, ich związek ma wielu sprzymierzeńców! Dawnym narzeczonym kibicują nie tylko fani, ale także - niespodzianka! - była żona Bena Afflecka. Jennifer Garner uważa podobno, że J.Lo i jej ex to "perfekcyjnie dobrana para"!

Słowa aktorki cytuje magazyn In Touch, powołując się na informatorów z bliskiego otoczenia Jennifer Garner. 49-letnia aktorka podobno mocno wspiera Bena Afflecka i jest szczęśliwa, że znów mu się dobrze wiedzie!

Jennifer Garner kibicuje byłemu mężowi

Entuzjazm Jennifer Garner jest tym większy, że sama również zdążyła już poukładać sobie sprawy sercowe po rozstaniu z Affleckiem. Gwiazda spotyka się obecnie z Johnem Millerem. Wiadomo też, że Jennifer Garner nie przepadała za poprzednią dziewczyną Bena. Jej zdaniem kubańska aktorka Ana De Armas wykorzystywała Afflecka dla sławy!

Jennifer Garner i Ben Affleck byli małżeństwem od 2005 roku, a więc pobrali się zaledwie dwa lata po tym, jak Ben zerwał zaręczyny z J.Lo. Małżeństwo przetrwało do 2018 roku, a jego owocem jest trójka dzieci: córki Violet ( 16 lat) i Seraphina (12 lat) oraz syn Samuel (9 lat).

Obecnie Jennifer Garner umawia się z Johnem C. Millerem, 43-letnim prawnikiem i biznesmenem.

Ben Affleck
Autor: Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News
ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE