Jennifer Lopez i Ben Affleck na lunchu z DZIEĆMI. Szybko poszło! [ZDJĘCIA]

2021-07-10 14:01 mm

Jennifer Lopez i Ben Affleck już nie tylko nie ukrywają przed fanami i mediami, że są parą. Dawni narzeczeni przyzwyczajają też do nowych okoliczności swoje dzieci. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia ze wspólnej wyprawy Bena, J.Lo i dzieciaków na lunch. Podobno przeprowadzka Afflecka do domu Jennifer Lopez jest już tylko kwestią czasu...

Romans Jennifer Lopez i Bena Afflecka rozwija się z prędkością światła. Kiedy Ben umawiał się z Aną De Armas, musiało minąć sporo czasu, aż wreszcie zdecydował się przedstawić swoją dziewczynę własnym dzieciom. Jennifer Lopez nie zamierzała czekać w nieskończoność. Dzieci piosenkarki już teraz spędzają czas z nowym partnerem swojej mamy. Na to samo dał się namówić Ben Affleck.

W mediach ukazały się właśnie fotki ze wspólnego wypadu na szybkie zakupy i lunch. Na zdjęciach widzimy dwójkę dzieciaków gwiazd: trzynastoletnią córkę Jennifer Lopez, Emme oraz dziewięcioletniego syna Bena Afflecka, Samuela. Foty zrobione zostały w Los Angeles, w centrum handlowym Brentwood Country Mart.

J.Lo ma także syna Maxa, bliźniaka Emme. Ben Affleck poza widocznym na zdjęciach Samuelem wychowuje wraz z byłą żoną także córki Violet i Seraphinę.

Jennifer Lopez i Ben Affleck pod jednym dachem?

W mediach pojawiły się niedawno plotki, że J.Lo i Ben Affleck już wkrótce planują zamieszkać razem. Do domu Jennifer nie przeprowadzą się raczej dzieci Bena, które mieszkają z matką, Jennifer Garner. Ben wcieli się za to w rolę ojczyma bliźniąt Maxa i Emme. Oboje podobno bardzo go lubią i bez problemu akceptują nowego partnera mamy.

Jennifer Lopez i Ben Affleck z dziećmi na lunchu
Autor: Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News, Rex Features/East News

Jennifer Lopez ma 51 lat, a Ben Affleck 48. Oboje byli kiedyś jedną z najsłynniejszych par Hollywood. W 2003 roku ich romansem żyły media na całym świecie. Ben i J.Lo mieli brać ślub, ale na kilka dni przed planowaną uroczystością niespodziewanie ogłosili zerwanie zaręczyn i rozstanie. Do dziś krąży wiele plotek na temat prawdziwego powodu zerwania. Ten oficjalny to "nadmierne zainteresowanie mediów".

Najczęstsze błędy przy używaniu klimatyzacji. Czego unikać [SZYBKI PORADNIK] | ESKA XD - Prosto z salonu #26
NAJNOWSZE