Jennifer Lopez i Ben Affleck całują się przy kolacji! Uczucie wróciło z całą siłą

2021-06-15 11:25 kp
Jennifer Lopez
Autor: Michael Amico via The Grosby Group/Grosby Group/East News Jennifer Lopez

Fani Jennifer Lopez z niemałym zachwytem przyglądają się jej rozkwitającemu związkowi z Benem Affleckiem. Minęło dwadzieścia lat, odkąd Ben i Jen byli najgorętszą parą showbiznesu i nikt nie przypuszczał, że ich uczucie jeszcze wróci z taką siłą. Po tym, jak gwiazda zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem, wpadła w ramiona swojego znanego byłego. I to dosłownie - paparazzi przyłapali ich na gorących pocałunkach!

Czy Jennifer Lopez i Ben Affleck to nowa najgorętsza para showbiznesu? Wszystko wskazuje na to, że przeżywamy za ich sprawą prawdziwą podróż w czasie! W 2003 roku cały świat śledził losy ich związku, który wtedy niespodziewanie zakończył się krótko przed planowanym terminem ślubu pary. Co się odwlecze, to nie uciecze i dziś, po prawie dwudziestu latach wokalistka i aktor znów rozpalają wyobraźnię fanów.

Przypomnijmy, że Jennifer Lopez i Bena Afflecka zaczęto widywać razem kilka miesięcy temu, krótko po tym, jak gwiazda zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem. Szybko okazało się, że ex-parę łączy znacznie więcej niż przyjaźń - wspólne zdjęcia na balkonie czy kolejne doniesienia nie pozostawiały wątpliwości w kwestii charakteru ich relacji.

>> Ben Affleck spędził noc z Jennifer Lopez? Ten uśmiech mówi wszystko! [ZDJĘCIA]

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Jennifer Lopez i Ben Affleck na romantycznej kolacji

Wygląda na to, że Jennifer Lopez i Ben Affleck nie mają już ochoty kryć się ze swoim uczuciem. Tym razem paparazzi przyłapali ich ns czułościach podczas kolacji, którą para zjadła w ulubionej restauracji gwiazd w Malibu - Nobu. Na zdjęciach para namiętnie się całuje i jest to pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć pocałunek celebrytów już po powrocie do siebie.

Jak donosi Page Six, Jennifer i Ben nie byli jednak w restauracji we dwoje - celebryci spędzali czas z rodziną Jen z okazji 50. urodzin jej siostry, Lindy. Być może w tym momencie akurat zostali sami i postanowili wykorzystać moment na trochę czułości. Ich zdjęcia zobaczycie tutaj!

NAJNOWSZE