Jennifer Lopez i Ben Affleck boją się paparazzich! To przez nich rozstali się lata temu

2021-06-10 12:14 kp

Fani Jennifer Lopez i Bena Afflecka wciąż nie mogą uwierzyć w to, że ich ulubieńcy po dwudziestu latach ponownie się zeszli. Wokalistka i aktor byli najgorętszą parą showbiznesu na początku XX wieku, jednak presja ze strony mediów i szaleństwo fanów na ich punkcie ostatecznie doprowadziły do rozstania. Teraz więc zakochani chcą zrobić wszystko, by nie powtórzyć tamtego scenariusza...

W 2003 roku cały świat z zapartym tchem czekał na ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Seksowna wokalistka i przystojny aktor wzbudzali ogromne emocje wśród fanów, a paparazzi byli w stanie zrobić wiele, by zdobyć ich wspólne zdjęcia. "Bennifer" zresztą nie kryli się ze swoimi uczuciami - wystarczy przypomnieć teledysk do piosenki J. Lo Jenny From The Block, w którym w sugestywnych scenach wystąpiła z ukochanym.

Wydawało się wtedy, że ten związek nie ma prawa się nie udać. Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się w 2002 roku, a jesienią 2003 mieli stanąć na ślubnym kobiercu. Zamiast tego, kilka dni przed datą ceremonii wydali wspólne oświadczenie o rozstaniu...

>> Dlaczego Jennifer Lopez i Ben Affleck zerwali? Przypominamy ich historię

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Jennifer Lopez i Ben Affleck - tym razem się uda?

W późniejszych latach Jennifer Lopez i Ben Affleck nie ukrywali w wywiadach, że ich młodzieńcza miłość nie przetrwała życia na świeczniku. Ciągła presja ze strony mediów, wszechobecne plotki i podążający za zakochanymi paparazzi to nie najlepsze okoliczności dla pielęgnowania związku. Powtarzają to zresztą kolejne pokolenia gwiazd - wystarczy wspomnieć o Gigi Hadid i Zaynie Maliku, którym udało się znaleźć szczęście dopiero po ucieczce z pełnych paparazzi Los Angeles i Nowego Jorku.

Czy tym razem uda się również Jennifer Lopez i Benowi Affleckowi? Para jest od miesięcy nierozłączna, a J. Lo podjęła ostatnio decyzję o przeprowadzce do LA, by być bliżej ukochanego. Jednocześnie celebryci podobno intensywnie dyskutują o tym, jak tym razem poradzić sobie z zainteresowaniem mediów.

Ben i J. Lo dyskutowali o paparazzich. Ostrzegała go, że znowu będą za nimi chodzić paparazzi, a on to wie i rozumie.

- zdradza informator Page Six. Aktor miał powiedzieć gwieździe, że przyjmuje sytuację "taką, jaka jest".

Kibicujecie im?

NAJNOWSZE