Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wracają do planowania ślubu! W 2021 roku się uda?

2021-01-19 15:26 kp
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: EVGA, ROLO/Backgrid/East News

Choć 2020 rok zdecydowanie nie sprzyjał nowożeńcom, w świecie showbiznesu nie brakowało gwiazd, które mimo pandemii wzięły ślub. Ci jednak, którzy marzyli o hucznym weselu z prawdziwego zdarzenia, musieli przełożyć ceremonię. Wśród takich par byli Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, którzy już dwa razy odsuwali ślub w czasie. W 2021 roku im się uda?

Gdy w marcu 2019 roku Alex Rodriguez oświadczył się Jennifer Lopez, nie było wątpliwości, że ślub pary będzie gigantycznym wydarzeniem showbiznesowym. Para planowała urządzić bajeczną ceremonię we Włoszech, niestety ich plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Celebryci dwukrotnie przekładali ślub w nadziei, że Covid-19 ustąpi - jak dotąd, nic z tego.

Oczywiście wiele gwiazd mimo pandemii w 2020 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Niektóre pary miały szczęście i "wstrzeliły się" w czas, gdy sytuacja pandemiczna była nieco spokojniejsza, a inni postawili wyłącznie na swoje uczucie i pobrali się bez świadków. Jedna z par wzięła nawet ślub online...

ESKA XD #014

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ślub w 2021 roku?

Wśród par, które postanowiły jednak poczekać, znaleźli się nie tylko J. Lo i A. Rod, ale również chociażby Katy Perry i Orlando Bloom. Podczas gdy ci drudzy nie spieszą się, skupiając obecnie na swojej córce, Jennifer i Alex naprawdę chcieliby być już małżeństwem!

Próbowaliśmy dwa razy w 2020 roku. Dwa razy oberwaliśmy przez COVID-19. Wiesz, w baseballu mówią: „Trzeci raz jest urokiem”, więc miejmy nadzieję…

- powiedział ostatnio Alex Rodriguez.

Sama Jennifer Lopez niedawno zapewniała, że spieszy się ze ślubnymi przygotowaniami. Z całą pewnością w kolejnych miesiącach ona i jej narzeczony nie mogą jeszcze liczyć na możliwość zorganizowania ogromnej ceremonii z gośćmi z różnych części świata, bo sytuacja pandemiczna wciąż jest nie najlepsza.

Myślicie, że w 2021 roku im się uda?

NAJNOWSZE