Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się UNIKAJĄ! Odwołała rezerwację w tym samym lokalu

2021-07-27 20:30 es
Jennifer Lopez
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez po kilku latach namiętnego związku zerwali zaręczyny. Bardzo szybko okazało się, że gwiazda ma już nowego - starego - partnera. Po sieci krążą zdjęcia, na których Jennifer Lopez i Ben Afleck oddają się czułościom podczas wakacji na jachcie. Zgadniecie, kto akurat pływa w pobliżu? Alex Rodriguez! J Lo robi wszystko, by nie spotkać się ze swoim ex...

Czy jest coś gorszego niż wpadanie na swojego ex niedługo po rozstaniu, w towarzystwie nowego chłopaka? Jennifer Lopez nie ma lekko! Gwiazda ma mnóstwo pieniędzy, więc może odpoczywać w każdym miejscu świata. Razem z Benem Afleckiem postanowili odpocząć na luksusowym jachcie. Pech chciał, że Alex Rodriguez także pływa w okolicy. Przypadek?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się unikają

To dość niepojąca sytuacja. Alex Rodriguez wynajął jacht, żeby być w pobliżu Jennifer Lopez i jej nowego chłopaka... Chociaż statek jest tak ogromny, że zakochani nie muszą w ogóle z niego schodzić, zamarzyła im się romantyczna kolacja. Zrobili rezerwację w fantazyjnej restauracji Bagatelle St. Tropez – na Riwierze Francuskiej. Zgodnie z doniesieniami Daily Mail... Alex Rodriguez także!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Podobno Jennifer Lopez w ostatniej chwili dowiedziała się, że jej były także ma tam rezerwację. Gwiazda kazała ją "natychmiast odwołać"!

- Jej asystentka pojawiła się tam wcześniej, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku, a A-Rod jadł lunch. Zawiadomiła JLo i rezerwacja została szybko anulowana.

Donosi informator tabloidu.

Czy ze wszystkich miejsc na świecie Alex Rodriguez musiał wybrać się właśnie tam? Co za pech!

NAJNOWSZE