Jennifer Lopez zachwyca figurą i stylem. Jej plażowa stylizacja kosztowała majątek!

2021-07-27 9:25 AM
Jennifer Lopez
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Świat od lat podziwia nie tylko liczne talenty Jennifer Lopez, ale także jej figurę. Aktorka 24 lipca skończyła 52 lata. Urodziny świętowała na jachcie w towarzystwie ukochanego Bena Afflecka oraz przyjaciół. Fani zwrócili uwagę nie tylko na oprawę imprezy, ale także na plażową stylizację Jennifer!

Jennifer Lopez od lat zachwyca wyglądem. Gwiazda należy do grona tych znanych kobiet, dla których czas ewidentnie się zatrzymał. Lopez 24 lipca skończyła 52 lata. Z tej okazji bawiła się na jachcie w towarzystwie bliskich osób.

Na Instagramie Jennifer pojawiło się kilka fotek, na których aktorka pozuje na jachcie. Jak to zwykle bywa, fani zwracają uwagę nie tylko na nienaganną figurę J.Lo, ale także na jej outfit. Cały strój Lopez, choć był skąpy to w pełni dopasowany.

Jennifer Lopez miała na sobie pomarańczowo-żółty strój od Valentino, za który zapłaciła 650 dolarów. Do tego skompletowała długą, jedwabną narzutkę, która kosztowała 2300 dolarów. Również pochodząca z kolekcji tego samego domu mody.

Za całość Jennifer zapłaciła 2950 dolarów, czyli w przeliczeniu na złotówki wychodzi ponad 11 tysięcy!

Jak Wam się podoba?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE