Na tym jachcie zaszyli się Jennifer Lopez i Ben Affleck. W pobliżu pływa Alex Rodriguez!

2021-07-27 12:56 mm
Jennifer Lopez i Ben Affleck wynajęli luksusowy jacht
Autor: Dynamiq via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Miłość kwitnie! Jennifer Lopez i Ben Affleck nie ukrywają już swojego związku. Para wybrała się razem na wspólne wakacje na wynajętym luksusowym jachcie. W sieci pojawiły się zdjęcia J.Lo i Bena Afflecka zrobione u wybrzeży Włoch i Monako. Co za łajba!

Do internetu trafiły niedawno zdjęcia ogromnego jachtu, na którym wakacje spędza jedna z najgorętszych obecnie par show-biznesu: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez.

Dawni narzeczeni od paru miesięcy pracują nad odbudowaniem relacji. Wygląda na to, że idzie im całkiem dobrze. Na tyle dobrze, że po tygodniach ukrywania się przed prasą, J.Lo i Ben Affleck postanowili wreszcie oficjalnie pokazać się jako para. Zdjęcie ich namiętnego pocałunku to jedna z najczęściej komentowanych w ostatnich dniach fotek na Instagramie.

Jennifer Lopez, Ben Affleck i... Alex Rodriguez na Morzu Śródziemnym

Doświadczone gwiazdy wiedzą, że nawet najlepiej strzeżona posiadłość nie zapewni tyle prywatności, co własny jacht. Mimo ujawnienia się jako para, Jennifer Lopez i Ben Affleck postanowili na jakiś czas ukryć się przed prasą. Para wybrała się w rejs po Morzu Śródziemnym, podróżując u południowych wybrzeży Europy luksusowym jachtem. Łódź jest ogromna i robi wielkie wrażenie - jej fotki znajdziecie poniżej.

Tymczasem w sieci pojawiły się także fotki jachtu, który na wakacje wynajął sobie były narzeczony Jennifer Lopez. Okazuje się, że Alex Rodriguez również wypoczywa w pobliżu Włoch!

Jak myślicie - wybrał się w ten sam rejon przypadkiem? :)

Zobaczcie zdjęcia jachtu, na którym wypoczywają razem Ben Affleck i Jennifer Lopez. Takiej łajby nie powstydziliby się nawet miliarderzy!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 23.07.2021

Zobacz też: J.Lo i Ben Affleck na lunchu z dziećmi

NAJNOWSZE