Jennifer Aniston z nowym kolorem włosów. W jasnym blondzie wygląda młodziej?

2021-01-27 13:00 AM
Jennifer Aniston
Autor: EPA/DAVID SWANSON

Jennifer Aniston to jedna z tych gwiazd, dla której czas się zatrzymał. Fani z podziwem patrzą na aktorkę a fanki pytają, jak ona to robi. 51-letnia gwiazda stale zachwyca wyglądem. Teraz pokazała się w nowej fryzurze. Jasny blond to dla niej dobra opcja?

Jennifer Aniston od lat zachwyca wyglądem i każdego roku króluje w zestawieniach gwiazd, dla których czas się zatrzymał. Patrząc na fotki gwiazdy, trudno uwierzyć w to, że w tym roku skończy 52 lata!

By jak najdłużej zatrzymać czas, Aniston eksperymentuje z wyglądem i choć stroni od wielkich metamorfoz, to dba o swoje włosy jak mało kto. Charakterystyczna blond czupryna stała się jej znakiem rozpoznawczym. Teraz Aniston pożegnała swoje ciemne włosy i została jasną blondynką.

FANI REAGUJĄ NA NOWY KOLOR WŁOSÓW JENNIFER ANISTON

Fotka z jej nowym lokiem pojawiła się na instagramowym profilu artystki, który śledzi 36 milionów użytkowników. Zdjęcie prawdopodobnie zostało zrobione jeszcze w salonie fryzjerskim i natychmiast zachwyciło internautów, którzy w komentarzach chwalili wygląd swojej idolki.

Nie da się ukryć, że Jennifer Aniston zachwyca, a może w jaśniejszym kolorze wygląda jeszcze młodziej… Jak uważacie?

ESKA XD #014
NAJNOWSZE