Kylie Jenner kusi w bokserkach, ale tym razem fani patrzą na jej włosy! Ładnie?

2021-01-27 10:02 kp
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner opanowała trudną w zasadzie sztukę zatrzymywania fanów na swoim profilu na Instagramie. Choć mogłoby się wydawać, że kolejne seksowne fotki na jej profilu w końcu mogą znudzić się internautom, nic bardziej mylnego. Jennerka za każdym razem nie tylko kusi krągłościami, ale i zaskakuje. Tym razem fani zwrócili uwagę na jej fryzurę!

Kylie Jenner już kilka lat temu wyprzedziła swoje starsze siostry pod względem popularności w sieci. Młoda celebrytka zdołała zdobyć grono fanów, jakiego mogą pozazdrościć jej Kardashianki, i dzięki któremu rozkręciła swój biznes kosmetyczny. Dziś Kylie Cosmetics odnotowuje wspaniałe wyniki sprzedaży i otwiera salony w kolejnych miejscach na świecie.

Sama Kylie Jenner to przy tym prawdziwa reklama swojej marki. Celebrytka miesza na swoim profilu na Instagramie zdjęcia kosmetyków z seksownymi fotkami w skąpych strojach kąpielowych. Tym razem przyciągnęła wzrok fanów nie tylko krągłościami.

ESKA XD #014

Kylie Jenner przedłużyła włosy

Tym razem Kylie Jenner zapozowała w wyjątkowej dla niej bieliźnie - w bokserkach. Celebrytka zazwyczaj kusi krągłościami w stringach, jednak tym razem postanowiła pozostawić nieco dla wyobraźni.

W komentarzach większość fanów wcale nie zwróciła jednak tym razem uwagi na kształty gwiazdy. Zamiast tego zaczęli chwalić przedłużone włosy Jennerki, sięgające jej do pośladków. W takiej wersji jej chyba jeszcze nie widzieliśmy, a Wy?

Podoba Wam się Kylie-roszpunka?

NAJNOWSZE