Jennifer Aniston to mistrzyni ciętej riposty! Jej odpowiedź na komentarz koleżanki wymiata

2019-10-17 13:18 nk
Jennifer Aniston
Autor: agefotostock/East News

Jennifer Aniston udowodniła, że lepiej późno, niż wcale, w wieku 50 lat dołączając do Instagrama, podczas gdy większość jej znajomych z show biznesu dawno rozwija internetowy kontakt z fanami. Jen błyskawicznie zdobyła MILIONY fanów, publikując nowe zdjęcie z resztą obsady serialu Przyjaciele. Jennifer Aniston udowodniła też, że ma świetne poczucie humoru, odpowiadając na jeden z komentarzy!

Jennifer Aniston nie mogła zrobić swoim fanom lepszego prezentu. Gwiaazda założyła sobie w końcu konto na Instagramie, a pierwsze zdjęcie, jakie opublikowała, pobiło rekordy popularności - w niespełna dwa dni osiągnęło ponad 12,2 mln polubień! Sam profil aktorki obserwuje już 11,6 mln osób.

Jennifer Aniston królową Instagrama!

Jennifer Aniston udowodniła, że jest nową królową Instagrama, nie tylko poprzez opublikowanie zdjęcia z ekipą Friends. Gwiazda to także mistrzyni ciętej riposty w komentarzach, a to już bardzo cenna, choć często niedoceniana umiejętność w internetowym świecie!

Jennifer Aniston ma doskonałe poczucie humoru i duży dystans do swojej 10-letniej przygody z serialem Przyjaciele, o czym świadczy choćby ta krótka wymiana zdań:

Czy ty i Ross jesteście jeszcze razem?

- zapytała w komentarzu amerykańska celebrytka, Kaitlyn Bristowe. Jennifer Aniston odpowiedziała słynnym cytatem z serialu Przyjaciele. Pamiętacie odcinki, w których Rachel i Ross pokłócili się i ona powiedziała, że musi odpocząć od ich związku, a on upił się na imprezie i przespał z dziewczyną z punktu ksero? Ona długo nie potrafiła wybaczyć mu zdrady, a on zawsze na to mówił: "We were on a break!", czyli "Mieliśmy przerwę".

Jen nie mogła więc odpowiedzieć na komentarz Kaitlyn inaczej, niż:

Cóż, mamy przerwę.

Biorąc pod uwagę fakt, że serial Przyjaciele został zakończony 15 lat temu, to to chyba najdłuższa przerwa w związku, o jakiej słyszeliśmy! ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
There you have it, folks. #CommentsByCelebs Post udostępniony przez Comments By Celebs (@commentsbycelebs)
//towideo.pl/embed/NjcxMTY=
NAJNOWSZE