Jennifer Aniston założyła Instagram! Pierwsze zdjęcie? Z PRZYJACIÓŁMI! Internet oszalał!

2019-10-16 7:43 nk
Jennifer Aniston miała operację plastyczną?
Autor: EastNews Jennifer Aniston miała operację plastyczną?

Na to czekali wszyscy! Nawet ci, którzy nie wiedzieli, że czekają... Jennifer Aniston założyła profil na Instagramie i opublikowała pierwsze zdjęcie. Nie mogła wymyślić lepszego sposobu na przywitanie się z internetem! Na jej fotce są wszyscy Przyjaciele! Przy okazji Jen pięknie uczciła 25-lecie serialu, który im wszystkim przyniósł sławę, pieniądze i... prawdziwą przyjaźń!

Wyobraźcie sobie, że zakładacie konto na Instagramie i w krótkim czasie macie 6 MILIONÓW obserwujących! Tak, wygląda na to, że w swojej wyobraźni właśnie zostaliście Jennifer Aniston! ;)

Aktorka długo wzbraniała się przed życiem w cyber-rzeczywistości. Choć prawie wszyscy jej Przyjaciele już dawno komunikują się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, Jennifer Aniston Instagram założyła dopiero teraz. I przy okazji pięknie uczciła 25-lecie serialu Friends, który stał się przełomem w jej aktorskiej karierze.

W bio profilu Jennifer Aniston możemy przeczytać jedynie: "Moi przyjaciele nazywają mnie Jen".

Przyjaciele znowu razem. 7,8 mln osób lubi to!

Jennifer Aniston opublikowała pierwsze zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. To fotka ze spotkania z cała ekipą serialu Przyjaciele! Czy można lepiej rozpocząć przygodę z Insta, kiedy jest się Jennifer Aniston?!

A teraz jesteśmy też FRIENDS na Instagramie. CZEŚĆ INSTAGRAM

- przywitała się z fanami Jennifer Aniston w swoim pierwszym poście. Na reakcje nie musiała czekać. Kilkanaście godzin po publikacji zdjęcie ma już prawie 8 milionów polubień, a sam profil - 6 milionów obserwujących!

Wśród osób, które z radością powitały Jen na Instagramie, są m.in.: Reese Witherspoon, Ashley Tisdale, Olivia Wilde, Courteney Cox, Kaley Cuoco, a nawet były mąż Aniston, Justin Theroux!

NAJNOWSZE