Jennifer Aniston dostawała groźby! Obrażano ją za promowanie szczepień

2021-12-09 20:30

Jennifer Aniston to jedna z gwiazd, które poważnie potraktowały światową pandemię. Gwiazda udzieliła głośnego wywiadu, w którym powiedziała, że zerwała kontakty ze znajomymi, którzy odmówili zaszczepienia się przeciwko COVID-19. Po tej wypowiedzi otrzymywała wyzwiska, a nawet groźby!

Kiedy wybuchła światowa pandemia koronawirusa, gwiazdy podzieliły się na dwa obozy. Tych, którzy przestrzegali zaleceń oraz koronasceptyków. Kiedy naukowcom udało się opracować szczepionkę, ci drugi oczywiście jej nie przyjęli. Takie osoby muszą się liczyć nie tylko z większym ryzykiem zachorowania, ale też z...gniewem Jennifer Aniston.

Gwiazda udzieliła głośnego wywiadu, w którym poinformowała, że zerwała kontakty z antyszczepionkowymi znajomymi. Gwiazda wierzy nauce i chce unikać niepotrzebnego ryzyka. Za swoją postawę przyszło jej zapłacić.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Jennifer Aniston dostawała wyzwiska i groźby

Kilka miesięcy temu Jennifer Aniston zdradziła, że usunęła ze swojego życia przyjaciół, którzy zdecydowali się nie szczepić przeciwko COVID-19. W rozmowie z The Hollywood Reporter opowiedziała o reakcji na jej komentarze.

Jennifer Aniston dostawała groźby i wyzwiska!

– Wiesz, pewnego dnia ktoś dosłownie nazwał mnie „liberalną Vax-hole”. Nie rozumiem tego myślenia, bycia zastraszaną za to, że nie chcę, aby ludzie byli chorzy? To znaczy, o tym właśnie mówimy.

Na jakie choroby cierpią gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Toczeń rumieniowaty to paskudna choroba, trudna w leczeniu. Która gwiazda z nią walczy?

Chociaż pandemia zdaje się opanowana, Jennifer Aniston stara się nie przebywać w zbyt wielu miejscach publicznych. Woli, gdy kumple przychodzą do jej rezydencji w Bel-Air, zamiast wychodzić.

Jennifer Aniston powiedziała, że ​​od początku pandemii była tylko w pięciu różnych restauracjach. Lubi trzymać się tych miejsc, ponieważ wymaga się tam dowodu szczepienia przy wejściu.