Jennifer Aniston

i

Autor: Invision/Invision/East News

Jennifer Aniston otwiera się na temat macierzyństwa. „Nie masz pojęcia, co się ze mną dzieje”

2021-12-09 8:55

Jennifer Aniston przez całą swoją karierę musi mierzyć się z licznymi pytaniami dotyczącymi macierzyństwa. A konkretniej, dlaczego nie zdecydowała się na dziecko. Od lat na ten temat milczy. Wścibscy zarzucają jej, że skupia się na życiu zawodowym, a jak jest w rzeczywistości?

Jennifer Aniston to jedna z najpopularniejszych Hollywoodzkich aktorek. Jest również byłą żoną Brada Pitta. Mimo kilku głośnych związków gwiazda nie doczekała się potomstwa. Pytana o powód zawsze ucinała temat i zapewniała, że jest szczęśliwa ze swoimi… czworonożnymi przyjaciółmi.

Po latach Aniston znów otwiera się na temat i mówi, jak bardzo męczyły ją pytania o potomstwo. W najnowszym wywiadzie dla magazynu The Hollywood Reporter, dziennikarz przeprowadzający rozmowę zapytał, jak aktorka radzi sobie z plotkami na swój temat, które powracają jak bumerang.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

– mówiła.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Cardi B wypuściła do sprzedaży swój nowy produkt. Wyprzedał się w minutę! Co to?

Nieustanne domysły kolorowej prasy na temat jej życia osobistego z pewnością nie zawsze były do zniesienia…

Kiedyś brałam to wszystko bardzo osobiście – plotki o ciąży i całe te twierdzenia, że wybrałam karierę, a nie dzieci. Myślałam wtedy: Nie masz pojęcia, co się ze mną dzieje osobiście, medycznie, dlaczego nie mogę… czy mogę mieć dzieci? Nic nie wiedzą. Ludzie zakładają, że moje życie jest nieprzyjemne i bolesne. 

Nie tylko Jennifer Aniston, sprawdź kto jeszcze zrezygnował z macierzyństwa: