Jennifer Aniston przyłapana z tajemniczym mężczyzną? Fani pytają: "To Brad Pitt?"

2020-06-30 14:15 mm
Jennifer Aniston i Brad Pitt na SAG Awards 2020
Autor: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Czy w domu Jennifer Aniston mieszka Brad Pitt? Szalona teoria na temat odrodzenia romansu Jennifer z Bradem znów rozgrzewa sieć po tym, jak fani wypatrzyli na nagraniu z domu aktorki tajemniczego mężczyznę. Czy to były mąż Aniston?

Miłośnicy teorii spiskowych - przygotujcie popcorn i usiądźcie wygodnie, bo oto w sieci pojawiła się nowa "niewiarygodna historia" na temat rzekomego romansu Jennifer Aniston ze swoim dawnym mężem, Bradem Pittem.

Pozamykane z powodu COVID-19 we własnym domach gwiazdy w ostatnich tygodniach coraz aktywniej odkrywają uroki transmisji live za pośrednictwem Instagrama i Facebooka. Aktorzy, artyści i celebryci nie chcą, aby świat o nich zapomniał i z chęcią udzielają wywiadów online, a czasem przeprowadzają publiczne rozmowy z innymi gwiazdami.

Takie wywiady to także świetna okazja, aby zajrzeć do domów gwiazd. Czasem można w nich wypatrzeć niezłe rzeczy... Na przykład - byłych mężów.

BRAD PITT W DOMU JENNIFER ANISTON?

Podczas sesji live Jennifer Aniston i jej koleżanki z planu "Friends", Lisy Kudrow, fani wypatrzyli na drugim planie video tajemnicze cienie. Zdaniem bardziej podejrzliwych internautów, w kadrze pojawił się jakiś mężczyzna. Szybko pojawiła się teoria, że to Brad Pitt!

>> Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie? Przypominamy historię ich związku

Plotki rozkręciły się jeszcze bardziej, kiedy ktoś z fanów zauważył, że Jennifer Aniston kilka razy uśmiechnęła się do kogoś stojącego za kamerą.

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy ktoś jest na kwarantannie z Jen? Popatrzcie na nagranie między 0.37 a 1.14

- napisał ktoś z fanów obserwujących live Jennifer Aniston.

Jak widać, fanom nie trzeba czasem wiele, aby rozkręcić kolejną spiskową teorię na temat swojego idola. Na szczęście zawsze znajdą się też w okolicy ludzie studzący niepotrzebne emocje.

Tak było i w tym przypadku. Pod serią komentarzy na temat rzekomego "tajemniczego mężczyzny" w domu Jennifer Aniston, szybko pojawiły się logiczne wytłumaczenia.

Może to jej asystent, oświetleniowiec, ktoś z techniki ustawiający transmisję, albo makijażysta?

- podpowiedział ktoś w komentarzu.

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE