Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie? Przypominamy historię ich związku

2020-01-26 7:00 es
Brad Pitt, Jennifer Aniston
Autor: Matt Sayles/Invision/AP, KEVORK DJANSEZIAN/Getty AFP/East News

Ostatnio Brad Pitt i Jennifer Aniston pojawili się na ustach wszystkich. Dużo plotkuje się, że para planuje dać sobie kolejną szansę... Czekając na rozwód wydarzeń, przypominamy historię ich związku.

Brad Pitt i Jennifer Aniston to mieszanka wybuchowa. Ostatnio ta dwójka rozgrzała niemal cały świat. Wszystko zadziało się na gali SAG. Tam pierwszy raz od lat Jennifer Aniston i Brad Pitt publicznie okazywali sobie czułości. 

Para rozstała się wiele lat temu i od zawsze zapewniała, że pozostała w dobrych relacjach. Jednak trzymanie za ręce i przytulanie wywołało lawinę pytań i plotek. Czy faktycznie Jennifer Aniston i Brad Pitt do siebie wrócą? Zanim dostaniemy odpowiedź na to pytanie, przypomnijmy sobie historię ich związku.

Historia miłości Jennifer Aniston i Brada Pitta

W 1994 roku menadżerowie przedstawili sobie Jennifer i Brada. W udzielonym po latach wywiadzie aktorka wspominała, że wówczas Brad był "był tylko słodkim facetem z Missouri, wiesz? Normalnym facetem”. Warto dodać, że aktor był wtedy słodkim facetem związanym z Gwyneth Paltrow. Kiedy się rozstali, szybko przypomniał sobie o miłej koleżance.

Na pierwszej randce Jennifer Aniston i Brad Pitt spotkali się w 1998. Musiała ona pójść świetnie, bo już rok później para zadebiutowała razem na czerwonym dywanie. Na gali Emmy po raz pierwszy zobaczyliśmy Jennifer Aniston i Brada Pitta oficjalnie razem.

Cały świat bacznie obserwował każdy ich krok. W listopadzie 1999 roku podczas koncertu Stinga w Nowym Jorku para ogłosiła zaręczyny. Razem weszli na scenę i zaśpiewali utwór Fill Her Up. Wówczas Jennifer Aniston pokazała wszystkim ogromny pierścionek zaręczynowy.

Ślub odbył się w Malibu rok później. Na prywatnej uroczystości bawili się m. in. Edward Norton, Salma Hayek, Cameron Diaz czy koledzy aktorki z planu Przyjaciół. Jen miała na sobie długą, białą suknię z satyny zaprojektowaną przez Lawrence'a Steele. Natomiast Brad włożył czarny smoking projektu Hedi Slimane'a. Finałem wieczoru był pokaz sztucznych ogni. Impreza miała kosztować ponad milion dolarów.

Małżeństwo Jennifer Aniston i Brada Pitta wyglądało na idealne. Przez lata para uśmiechała się do fanów ze wspólnych okładek. Wystąpili nawet razem w jednym z odcinków serialu Przyjaciele. W wywiadach aktorka opowiadała, że jest bardzo szczęśliwa i nie wyobraża sobie życia z kimkolwiek innym. W planie były też dzieci. Jen opowiadała, że chce udać się z mężem w długą podróż, a potem urodzić co najmniej dwoje dzieci i oddać się życiu rodzinnemu.

Podczas gdy Jennifer Aniston opowiadała o ich małżeństwie, Brad Pitt pracował na planie Pan i Pani Smith, z Angeliną Jolie... O tych "pracach" donosiły wszystkie tabloidy.

W styczniu 2005 roku para ogłosiła koniec małżeństwa. W opublikowanym oświadczeniu zapewniali, że powodem rozstania nie są doniesienia tabloidów. Przekonywali także, że rozstają się w przyjacielskiej atmosferze. Bliska relacja po rozwodzie niejednokrotnie była powodem plotek.

Niemalże każde spotkanie Jennifer Aniston i Brada Pitta wywołuje ogromne emocje. W mediach plotkarskich już kilka razy mogliśmy przeczytać, że para do siebie wróciła, że wzięli tajny ślub, a nawet, że mają dzieci. Jak dotąd oficjalnego potwierdzenia brak.

Liczycie, że Jen i Brad jeszcze do siebie wrócą?

NAJNOWSZE