Jennifer Aniston i jej BFF mają takie same tatuaże! Dziara ma kilka znaczeń

2021-03-05 14:00 AM
Jennifer Aniston
Autor: EPA/DAVID SWANSON

Jeszcze do niedawna mało kto wiedział o tym, że Jennifer Aniston posiada niewielki tatuaż na nadgarstku. Aktorka jak tylko mogła, starała się dokładnie go zakryć. Świetnie jej to wychodziło. Dopiero w 2020 roku świat dowiedział się o malunku na ciele. Teraz można poznać więcej szczegółów na ten temat. To właśnie ten tatuaż łączy Jennifer z jej najlepszą przyjaciółką.

Wydziarane gwiazdy nikogo już nie dziwią. Ci, którzy raz dali sobie zrobić malunek na ciele na jednym nie poprzestali. Albo celują w małe, subtelne tatuaże albo idą na całość i dziarają co tylko mogą. Dla wielu z nich tatuaże mają określone znaczenie.

Jennifer Aniston swój tatuaż oficjalnie pokazała podczas gali SAG Awards w 2020 roku. Tatuaż na nadgarstku aktorki wzbudził niemałą sensację. Jeszcze większym zainteresowaniem okazała się być fakt, że nikt do tej pory nie widział dziary. Aniston do perfekcji opanowała technikę kamuflażu. Nie jest to jedyny tatuaż gwiazdy, posiada także wytatuowane na kostce imię swojego zmarłego psa Normana. To jednak symbol na nadgarstku był przez nią ściśle strzeżony. Dlaczego?

Tego dokładnie nie wiadomo, podobnie jak nie ma oficjalnie potwierdzonego znaczenia tatuażu. Mimo to, sprawa tajemniczej dziary Aniston wraca. Na Instastory Jennifer pojawiło się kilka fotek z jej przyjaciółką Andrea Bendewald. I choć zdjęcie dotyczyło urodzin BFF gwiazdy, to udostępniła także post, który w lutym opublikowała Andrea. Na zdjęciu widać identyczne tatuaże na nadgarstku.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

11 11

– ten tajemniczy tatuaż prawdopodobnie wytuatuowały sobie w tym samym czasie. Co więc oznacza? Według zagranicznych serwisów ma szeroką symbolikę. Już wcześniej tabloidy były przekonane, że cyfry to data odejścia ukochanego psa Jennifer, Normana, który odszedł w 2011 roku. Kolejna liczba 11 miałaby symbolizować dzień narodzin Aniston (11 luty).

Teraz pojawiła się jeszcze jedna teoria. Według magazynu Vanity Fair może też chodzić o to, że cyfry te mają przynosić ludziom szczęście. Podwójna liczba 11 ma oznaczać aniołów, którzy kierują ludzi na właściwą drogę.

Symbolika tatuaży to jedynie rozważania zagranicznych serwisów, nie wiadomo dokładnie jakie znaczenie ma dla Jen i jej przyjaciółki tatuaż. Biorąc pod uwagę fakt, że obie mają taki sam z pewnością ma dla nich wielką wartość!

A Wy jaką symbolikę obstawiacie?

Jennifer Aniston z przyjaciółką
Autor: instagram.com/jenniferaniston
NAJNOWSZE