Harry Styles znów zapuścił wąsa! Fanka przyłapała go na mieście

2021-08-04 13:23 kp
Harry Styles
Autor: Ian West/Press Association/East News

Harry Styles całkiem niedawno wrócił z Włoch, gdzie spędził romantyczny urlop w Toskanii ze swoją ukochaną, Olivią Wilde. Po powrocie do Los Angeles gwiazdor zaskoczył nowym wyglądem - okazuje się, że Hazza znów zapuścił wąsa! Muzyka całkiem przypadkowo spotkała ostatnio jedna z fanek i natychmiast pochwaliła się tym w sieci.

Od momentu rozpoczęcia solowej kariery dla Harry'ego Stylesa równie ważne, co muzyka, było określenie samego siebie. Gwiazdor wiele razy wzbudzał zainteresowanie swoimi kolorowymi i oryginalnymi strojami, do których bez problemu dobierał damskie torebki czy perły. Hazza ma tu prostą zasadę - podział na to, co pasuje kobietom, a co mężczyznom, dla niego nie istnieje.

Harry Styles jednocześnie wciąż utrzymuje się w rankingach najatrakcyjniejszych facetów showbiznesu. Jest też uwielbiany przez kolegów i koleżanki z branży - każdy, kto miał okazję go poznać, zachwyca się jego sympatycznym usposobieniem i otwartością.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Harry Styles z wąsem

Na co dzień Harry Styles bardzo dba o swoje życie prywatne. Gwiazdor poza sezonem wydawania płyt i koncertowania właściwie nie jest aktywny w mediach społecznościowych i absolutnie nie dzieli się z internautami tym, gdzie i z kim spędza swój wolny czas. Dlatego każde przypadkowe spotkanie Hazzy jest dla jego fanów sporą niespodzianką.

Jeszcze większym zaskoczeniem dla fanki Harry'ego Stylesa, która wpadła na niego ostatnio w Los Angeles, był jego zarost. Muzyk zajęty towarzystwem swoich znajomych znów ma bowiem wąsa. Dziewczyna natychmiast podzieliła się nagraniem na Tik Toku, dzięki czemu wszyscy możemy zobaczyć, jak teraz wygląda Harry Styles.

Podoba Wam się w takim wydaniu?

NAJNOWSZE