Tak uśmiechniętej Agnieszki Woźniak-Starak dawno nie widzieliśmy! Gwiazda odpoczywa w górach!

2020-01-25 19:02 DR
Agnieszka Woźniak-Starak w górach z przyjaciółką
Autor: Instagram Agnieszka Woźniak-Starak w górach z przyjaciółką

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznych wydarzeniach w życiu prywatnym powoli dochodzi do siebie. Widać to między innymi na najnowszych zdjęciach, gdzie na twarzy Agnieszki w końcu pojawił się szeroki uśmiech. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością jeszcze przez dłuższy czas będzie próbowała w stu procentach dojść do siebie. W jej prywatnym życiu bowiem doszło do tragedii, z którą mało kto byłby w stanie sobie poradzić „tak po prostu”, czego wiele osób oczekiwało od Agnieszki. Strata męża spowodowała, że dziennikarka na jakiś czas wyłączyła się ze swoich działań zawodowych. Nie była również aktywna w social mediach. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej z dnia na dzień Agnieszka czuje się coraz lepiej.

O powrocie do formy mogą świadczyć jej najnowsze zdjęcia. Na profilu agentki gwiazd, Kate Frydrych pojawiło się jej wspólne zdjęcie z Agnieszką.

Zabawna rzecz o życiu: nigdy nie wiesz z kim skończysz w górskim schronisku jedząc pierogi po pierwszych w życiu nartach w wieku 33 lat. Dziękuję Agnieszka. Jesteś wspaniała 

Aga, tak trzymaj!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE