Jason Derulo zbudował... piernikową chatkę! Na to wydał hajs z Sylwestra?

2022-01-11 14:52 mm
Jason Derulo buduje chatkę z pierników
Autor: SplashNews.com/East News, tiktok.com / Jason Derulo

Na co wydaje ciężko zarobione pieniądze Jason Derulo? Na dobrą zabawę i... słodycze! A konkretnie na piernikową chatkę w skali 1:1! Piosenkarz, który niedawno gościł na sylwestrowym koncercie w Zakopanem, pokazał na TikToku zabawne wideo, na którym buduje dla swojego synka chatkę rodem z bajki o Babie Jadze. W tle nagrania słyszymy znany hit... Ushera! I raczej nie jest to przypadek :)

Słodycze to jedna z największych zajawek Jasona Derulo. Piosenkarz udowadniał to wiele razy, pokazując na swoim Instagramie na przykład jak przygotowuje, a następnie rozbija młotkiem i zjada ogromną piniatę :) To wideo było zresztą najczęściej odtwarzanym filmem Jasona w 2021 roku.

Czy podobnie będzie z jego najnowszym nagraniem? Jason Derulo pokazał właśnie na TikToku, jak zbudował gigantyczny domek z pierników. Zrobił go oczywiście głównie dla swojego synka. No i trochę dla beki, o czym przekonacie się za chwilę.

Jason Derulo w chatce z pierników... z Usherem w tle

TikTok Jasona Derulo znajduje się obecnie na 14. miejscu najpopularniejszych tiktokowych kont świata. Nic dziwnego, bo piosenkarz jest prawdziwym mistrzem w reżyserowaniu i nagrywaniu śmiesznych filmików.

Jak ten najnowszy, z piernikową chatką. Jason zbudował ją dla własnego synka. Piosenkarz uznał, że typowy piernikowy domek to zdecydowanie za mało, dlatego podjął się wybudowania pełnowymiarowej chatki.

Co ciekawe, w tle swojego wideo Jason zamieścił kawałek... Ushera! Podejrzewamy, że to odpowiedź na niedawne wydarzenia z Miami, kiedy to Derulo rzucił się z pięściami na wyzywających go mężczyzn. Na słynnym nagraniu słyszymy, jak goście nie tylko obrażają piosenkarza, ale też nazywają go właśnie Usherem...

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE