Janusz Chabior był w szpitalu! Jak się czuje gwiazda "Ślepnąc od świateł"?

2021-04-23 17:20 es
Janusz Chabior
Autor: WBF

Janusz Chabior to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim kinie. Aktor gra przede wszystkim przestępców i gangsterów. Jedna z najgłośniejszych ról w ostatnim czasie to postać Władka "Stryja" w "Ślepnąc od świateł". Okazuje się, że 58-letni aktor podupadł ostatnio na zdrowiu. Janusz Chabior trafił do szpitala!

Janusz Chabior to jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów. Na swoim koncie ma wiele produkcji. Żeby wymienić choćby niektóre z nich: Underdog, Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, Na granicy. Jedna z najgłośniejszych kreacja to postać Stryja w kultowym serialu Ślepnąc od świateł.

Trudno nie zauważyć, że Janusz Chabior zazwyczaj wciela się w przestępców i gangsterów. Jednak w prawdziwym życiu jest o wiele bardziej delikatny. Jak się okazuje, kruche jest również zdrowie 58-letniego aktora.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Janusz Chabior trafił do szpitala

O tym, że Janusz Chabior trafił do szpitala, dowiadujemy się z jego Instagrama. Aktor coraz chętniej pokazuje fanom urywki z życia prywatnego. Ci z pewnością woleliby nie widzieć swojego idole, ale cóż - taki los.

Panie doktorze Maćku dziękuję ❤️ .Dziękuję całej ekipie @arsmedisTo co się zepsuło naprawione. Wracam do gry💪🏻🔥💪🏻Dziękuję

Napisał pod zdjęciem ze szpitala Janusz Chabior.

Choć na zdjęciu Janusz Chabior leży na szpitalnym łóżku, po jego minie wnioskujemy, że najgorsze już minęło.

Poza tym na instastories aktor pokazał, jak "najlepsza żona ever" pomaga mu zakładać skarpetki. Ta cudowna kobieta to Agata Wątróbska. Janusz Chabior wziął z nią ślub w 2020 roku.

NAJNOWSZE