Maja Hyży była nękana i prześladowana od lat?! "Koniec Twojej brudnej gry."

2021-04-23 15:55 es
Maja Hyży
Autor: WBF

Maja Hyży opublikowała na Instagramie bardzo niepokojący wpis. Wynika z niego, że gwiazda od lat jest nękana i prześladowana. Osoba, o której pisze celebytka, miała szpiegować jej życie, inserować w wychowanie dzieci oraz dręczyć psychicznie. Teraz Maja Hyży mówi dość. Gwiazda nie zamierza dłużej cierpieć po cichu. Poznajcie szczegóły tej sprawy.

Maja Hyży opublikowała na Instagramie niepokojący wpis. Wynika z niego, że gwiazda od dawna jest prześladowana i dręczona psychicznie. Osoba, o której pisze Maja Hyży, miała nie tyko ją szpiegować, ale także krytykować na każdym kroku. Przede wszystkim, jeśli chodzi o wychowanie dzieci. Mimo trudnej sytuacji Maja Hyży się postawiła.

Na Instagramie zapowiada, że nie będzie dłużej milczeć. Przeczytajcie poniżej szczegóły tej przerażającej sprawy.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Maja Hyży: "Jestem nękana i prześladowana od lat"

Na Instagramie gwiazdy pojawił się niepokojący wpis. Maja Hyży wyznała swoim obserwatorom, że jest ofiarą przemocy psychicznej.

Niestety jest jeden człowiek, który nie godzi się z moim szczęściem. Mimo że wybrał swoją drogę i poszedł beze mnie, ma własną rodzinę, żyję na dużo wyższym poziomie niż ja, nie daję mi żyć od lat. Zatruwa moje życie i wszelkimi sposobami chce odebrać mi moje szczęście! Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszytko. Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszytkim, jaką jestem złą matką!

Czytamy.

Mimo trudnej sytuacji Maja Hyży postawiła rozpocząć walkę. Pierwszy krok to zabranie głosu.

Dziś naszedł dzień, kiedy mówię dość! Dziś nadszedł dzień, kiedy przestaję milczeć! Po wielu latach gnębienia psychicznego, włażenia buciorami w moje życie, przerywam ciszę. Nie zabierzesz mi szczęścia mały człowieczku, nie skrzywdzisz mnie już nigdy, nie będziesz kontrolował mojego życia i nie będziesz mnie straszył policją czy sądami, żeby mnie uciszyć!

Choć najtrudniejsza walkę Maja Hyży będzie musiała stoczyć sama - może liczyć na wsparcie swoich obserwatorów.

- Brawo Ty i pamiętaj, że za sobą masz dużą armię...❤️

- Mialam podobnie...wiem jak to wyniszcza...dasz radę! 💪

- Współczuję nowej żonce takiego psychopaty, ma nowe życie ale dawna kobieta ciągle mu w głowie... Trzymaj się i walcz❤️

- Maja on poprostu nie moze sie pogodzic z twoim szczesciem! Pies ogrodnika! Ale on musi byc nieszczesliwy! A ty dasz rade- bo jak nie ty to kto❤️

To tylko niektóre z słów wsparcia, które pojawiły się pod postem. Hotplota.pl także trzyma kciuki za szybkie zakończenie tego koszmaru!

NAJNOWSZE