Gwiazdy

Jakub Tolak po operacji zwrócił się do swojej małej córeczki! Jego słowa wzruszają

2024-06-24 15:21

Aktor legendarnego serialu "Klan" wciąż wypoczywa po operacji, niestety z daleka od swojej rodziny. W minioną niedzielę 23 czerwca nie zapomniał jednak o swojej córce, dzięki której po raz drugi w życiu mógł obchodzić Dzień Ojca.

Kilka dni temu Jakub Tolak przeszedł poważną operację. Powodem był wykryty na aorcie tętniak oraz wady serca, które od wielu lat przekładają się na stan zdrowia mężczyzny. Nagła konieczność przeprowadzenia zabiegu wywróciła świat aktora do góry nogami, przeszkadzając mu w prowadzeniu spokojnej prozy życia, cieszenia się rodziną i zwiedzenia świata kamperem, co dokumentował na kanale Foxes in Eden, który prowadzi wspólnie ze swoją żoną Zofią.

Jakub Tolak już po operacji

Jakub Tolak wciąż przebywa w szpitalu i dochodzi do siebie. Na swoim Instagramie zapewnia nas jednak, że poza dokuczającym mu bólem, wszystko przebiegło pomyślnie. Jego aktualny stan nie pozwala mu na wyjątki i nawet Dzień Ojca zmuszony był spędzić przykuty do oddziałowego łóżka. Zrobił więc coś innego – opublikował filmik, który kieruje do swojej dwuletniej córeczki Antosi. Poprzez platformę kieruje do niej piękne słowa, które internautów doprowadziły od łez.

Był gwiazdą Klanu a teraz mieszka z rodziną w aucie

Cześć, Tosiu, kochanie! (...) Jestem tutaj u pana doktora w szpitalu, jest bardzo miło i cię bardzo kocham i tęsknię za tobą. Już niedługo, mam nadzieję, się zobaczymy.

Film przeplatany jest krótkimi nagraniami wspomnianej Antosi, która nawołuje tatę słowami:

Tato, wróć do domu! (...) Tato, wróć!

Jakub Tolak

i

Autor: Instagram/@foxesineden