Jakub Rzeźniczak: "Tak, mam córkę". Piłkarz potwierdził plotki o nieślubnym dziecku

2019-06-25 12:54
Jakub Rzeźniczak
Autor: WBF

Jakub Rzeźniczak trafił ostatnio na pierwsze strony tabloidów za sprawą swojego rozstania z Edytą Zając. Choć małżeństwo w żaden sposób nie potwierdziło plotek o kryzysie w małżeństwie, polskie media nie mają wątpliwości, że piłkarz i modelka nie są już razem. Na fali zainteresowania Jakubem Rzeźniczakiem media obiegła też informacja o tym, że ma on nieślubną córkę. Piłkarz już to potwierdził.

Krótko po tym, jak media obiegła informacja o tym, że Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się po trzech latach małżeństwa, na jaw wyszła inna informacja dotycząca życia prywatnego piłkarza. Informator serwisu Pudelek poinformował, że Jakub Rzeźniczak ma dwuletnią córkę! W sieci zawrzało, bo to oznaczałoby, że piłkarz zdradził swoją żonę.

Jak donosiło źródło portalu, Jakub Rzeźniczak miał starać się zachować informację o dziecku w tajemnicy, a jego matce obiecywać, że po rozstaniu z Edytą Zając stworzy z nią rodzinę.

Jednak nawet teraz, kiedy mógłby stworzyć córce dom, spotyka się z innymi kobietami. Oszukiwał i żonę, i matkę swojego dziecka. Obie znosiły wszystko, bo wierzyły, że jeszcze wszystko się ułoży. Edyta, że uda im się uratować małżeństwo, a kochanka, że kiedy się rozwiedzie, stworzą dziewczynce normalny dom. Nic takiego się jednak nie wydarzyło. Obie są pokrzywdzone

- czytaliśmy w wypowiedzi dla Pudelka.

Teraz Jakub Rzeźniczak odniósł się do tych plotek.

Jakub Rzeźniczak: "Mam córkę"

W rozmowie z weszlo.com Jakub Rzeźniczak potwierdził, że ma córkę, jednak stanowczo zaprzeczył doniesieniom, według których nie interesuje się losem dziewczynki.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu.

- powiedział piłkarz.

Jakub Rzeźniczak wciąż nie skomentował jednak plotek na temat swojego rozstania z Edytą Zając. Wiele wskazuje jednak na to, że ich związek to już rzeczywiście przeszłość.

>> Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając-Rzeźniczak rozstali się już dawno? "Pojawił się ktoś inny"!

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając-Rzeźniczak
Autor: WBF
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE