Jake Paul wystraszył się władz? Zamiast w domu imprezuje na jachcie [ZDJĘCIA]

2021-01-25 12:44 mm
Jake Paul imprezuje na jachcie
Autor: VAEM, CAMA/Backgrid/East News

Znany youtuber kolejny raz złamał restrykcje związane z pandemią koronawirusa? Jake Paul został uwieczniony podczas zorganizowanej przez siebie imprezy w Miami. Tym razem jednak youtuber nie imprezował w domu, a na prywatnym jachcie. Oczywiście bez dystansu społecznego i bez maseczki.

Jake Paul nie pierwszy raz pokazał, że zakazy imprezowania nie dotyczą znanych gwiazd internetu. Youtuber miał już kłopoty z władzami Kalifornii, kiedy na początku lipca zorganizował wielką imprezę we własnym domu.

O zabawie Jake'a Paula pisały wówczas media na całym świecie, bo youtuber mocno podpadł nie tylko własnym sąsiadom, ale także kalifornijskim urzędnikom. Ówczesna balanga Jake'a Paula spotkała się z ostrą krytyką mieszkańców Los Angeles. Youtubera został zmieszany z błotem m.in. przez burmistrza Calabasas.

Najwyraźniej Jake Paul tym razem chciał uniknąć nieprzyjemności. Zamiast we własnym domu, wraz z liczną grupą znajomych zorganizował imprezę na jachcie!

Jake Paul imprezuje. Pandemia? Jaka pandemia!

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z imprezy z udziałem Jake'a Paula. Niestety i tym razem youtuber i jego znajomi zachowywali się tak, jakby zagrożenie związane z koronawirusem w ogóle nie istniało.

Na zdjęciach opublikowanych w wielu serwisach widzimy gwiazdora YouTube i jego przyjaciół bez maseczek, bez zachowywania dystansu, bawiących się ramię w ramię na ciasnym jachcie i kąpiących się wspólnie u wybrzeży Florydy.

Oczywiście nie trzeba chyba dodawać, że i tym razem na youtubera posypały się gromy, choć nie brakuje także głosów broniących go przed krytyką.

A Wy co o tym myślicie?

Zobacz też: Miley Cyrus znów zapomniała stanika!

NAJNOWSZE