Sylwia Bomba z Gogglebox pokazała stare zdjęcie. Ale schudła!

2021-01-25 12:00 mm
Sylwia Bomba z Gogglebox
Autor: TTV, YouTube.com

Sylwia Bomba pochwaliła się starym zdjęciem. Fotka zachwyciła fanów gwiazdy Gogglebox. Zestawienie dawnej fotki z aktualnym zdjęciem robi wrażenie! Sylwia Bomba przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie sami!

Sylwia Bomba to jedna z najpopularniejszych gwiazd hitowego programu Gogglebox. Przed telewizorem. Dziewczyna cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów także w internecie - jej konto na Instagramie śledzi już ponad 700 tysięcy osób!

Kilka dni temu Sylwia Bomba opublikowała w tym popularnym serwisie post z zestawieniem swoich dwóch zdjęć: starego i nowego. Gwiazda Gogglebox wyjaśniła, że dawną fotkę podesłała jej koleżanka. To zdjęcie pochodzi sprzed ponad 12 lat. Sylwia Bomba wyglądała wówczas zupełnie inaczej, niż dziś!

Ile schudła Sylwia Bomba?

Metamorfozy znanych osób zawsze szokują, a zwłaszcza te, które pokazują, że jeśli chodzi o sylwetkę, nie ma rzeczy niemożliwych. Udowadniają to najnowsze zdjęcia Sylwii Bomby z Gogglebox. Na opublikowanych niedawno zdjęciach możemy zobaczyć, jak wielką przemianę przeszła uczestniczka programu w ciągu ostatnich lat.

Kiedy myślisz, ze już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć... to koleżanka podsyła Ci zdjęcie 😆 22/23 lata (nie pamietam dokładnie) vs 35 🙈 co myślicie?

- napisała Sylwia Bomba przy swoich fotkach.

Sylwia Bomba nigdy nie ukrywała, że lata temu wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Już w 2019 roku wyznała, że kiedyś ważyła 90 kg.

Teraz waga wskazuje u niej aż 30 kg mniej!

Mimo tak spektakularnych efektów w odchudzaniu Sylwia Bomba przestrzega przed przywiązywaniem zbyt wielkiej wagi do własnego wyglądu.

Akceptujemy swoje ciała, mimo tego ze są zupełnie różne. Nie ma czegoś takiego jak idealna sylwetka 🙈 Zawsze dla kogoś będę: „za gruba, za niska, za wysoka, za chuda”. Walczmy o siebie, dbajmy o swoje ciała i dobre samopoczucie ale pamietajmy, ze ideałów nie ma ❤️

- napisała gwiazda Gogglebox pod jednym ze swoich postów.

Dodajmy, że Sylwia uwielbia... czekoladę :) To dobra wiadomość dla wszystkich łasuchów: miłość do słodyczy nie wyklucza skutecznego odchudzania - trzeba tylko pamiętać o umiarze...

NAJNOWSZE