Jak się czuje córka Kasi Kowalskiej? Artystka wydała oświadczenie!

2020-04-08 7:19 mw
Kasia Kowalska
Autor: WBF

Kasia Kowalska przerwała milczenie w sprawie swojej córki, która pod koniec marca trafiła do londyńskiego szpitala. Piosenkarka poprosiła o uszanowanie prywatności Oli Kowalskiej i podziękowała wszystkim za wsparcie i słowa otuchy. W jakim stanie zdrowia jest teraz córka Kasi Kowalskiej i czy nadal przebywa w szpitalu? Czy Ola Kowalska zachorowała na COVID-19?

Pod koniec marca 2020 roku Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka Ola trafiła do szpitala w Londynie.

Piosenkarka nie napisała wprost, że jej córka zaraziła się koronawirusem, ale wskazywała na to informacja o potrzebie jej intubowania. Kasia Kowalska jednocześnie apelowała do młodych ludzi, aby zostali w domach.

O zachorowaniu na COVID-19 świadczyć też może ostatni post córki Kasi Kowalskiej na Instagramie. Ola Kowalska opublikowała na swoim profilu zdjęcie korony. Nie zamieściła przy nim żadnego komentarza.

JAK SIĘ CZUJE OLA KOWALSKA?

Od dnia, w którym Kasia Kowalska po raz pierwszy poinformowała o przypadku swojej córki, wszyscy fani piosenkarki zastanawiają się, jak obecnie czuje się Ola i czy jej stan spowodowany był infekcją koronawirusem. Pierwszy post Kasi Kowalskiej szybko jednak zniknął z internetu. W jego miejsce pojawił się później kolejny, w którym artystka napisała, że stan zdrowia Oli jest stabilny.

7 kwietnia 2020 roku piosenkarka wydała na Facebooku kolejne krótkie oświadczenie.

W swoim najnowszym poście, podobnie jak poprzednio, Kasia Kowalska nie podaje szczegółowych informacji o stanie zdrowia swojej córki. Piosenkarka dziękuje za to fanom za wsparcie, jakie otrzymuje za pośrednictwem internetu w tych niewątpliwie trudnych dla niej dniach.

Bardzo dziękuję wszystkim za troskę, słowa otuchy i chęć pomocy. Jednocześnie proszę o uszanowanie spokoju mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję za wsparcie przyjaciołom, fanom i mediom

- pisze Kasia Kowalska na Facebooku.

Bardzo dziękuję wszystkim za troskę, słowa otuchy i chęć pomocy. Jednocześnie proszę o uszanowanie spokoju mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję za wsparcie przyjaciołom, fanom i mediom. KK

Opublikowany przez Kasia Kowalska Wtorek, 7 kwietnia 2020
Posłuchaj, jak przebiega zakażenie koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
NAJNOWSZE