Jak Rihanna spędza Walentynki 2020 po rozstaniu z Hassanem? Z Drakiem? A$AP Rockym? WIEMY!

2020-02-14 18:34 nk
Rihanna
Autor: Invision/Invision/East News

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Rihanna i Hassan Jameel rozstali się. Od tamtej pory piękna piosenkarka była widziana w towarzystwie co najmniej dwóch facetów i za każdym razem media plotkowały o nowym romansie RiRi. To, jak spędza Walentynki 2020, to chyba najlepszy dowód na to, kto naprawdę jest obecnie w sercu gwiazdy!

Od kiedy Rihanna i Hassan Jameel rozstali się, fani czujnie przyglądają się życiu piosenkarki. Nie jest tajemnicą, że przed 2,5-letnim związkiem z arabskim miliarderem gwiazda dość często zmieniała partnerów i miała kilka romansów ze znanymi raperami, a to zawsze pobudza wyobraźnię fanów.

Po zerwaniu z biznesmenem na tapecie u RiRi znowu pojawili się Drake i A$AP Rocky. Czy z którymś z nich Barbadoska spędza w Walentynki miły wieczór przy świecach?

Jak Rihanna spędza walentynki?

To, jak Rihanna spędza Walentynki 2020, jest dobitnym dowodem na to, kto obecnie jest dla piosenkarki najważniejszy. Okazuje się, że RiRi postanowiła teraz skupić się na... sobie samej!

Artystka spędza czas w studiu nagraniowym, ale nie tylko...

Rihanna jest idealnie szczęśliwa, zajmując się swoimi sprawami w tegoroczne Walentynki i to jest tak naprawdę dla niej dzień jak co dzień. Jeśli już, to wykorzysta tę możliwość spędzenia dnia na promowaniu i sprzedaży swojej bielizny Savage x Fenty, by pomagać kobietom zwiększać ich pewność siebie oraz samopoczucie na punkcie samych siebie.

- zdradził amerykańskiemu serwisowi HollywoodLife osoba z otoczenia gwiazdy.

Te Walentynki do dla Robyn po prostu piątek. Jest idealnie zadowolona z tego, że to będzie bardzo luźny dzień. Nie chce czuć żadnego stresu, bo ona po prostu dobrze się bawi jako singielka i robi, cokolwiek chce, czy to jest spędzanie czasu z przyjaciółmi, praca nad muzyką czy jakieś własne zajęcia. A jeśli chodzi o jej przyszłe randki, to ona robi to swoich warunkach, bo taką jest osobą, gra na własnych zasadach. Ona nie potrzebuje takiego dnia, jak Walentynki, by ktoś mówił jej, jak ma się czuć lub jaki powinna mieć do tego stosunek. Ma się dobrze!

- potwierdził kolejny informator.

Myślicie, że Rihanna długo pozostanie singielką?

NAJNOWSZE