Jak Katy Perry i Orlando Bloom łączą karierę z rodzicielstwem? Lekko nie jest

2020-11-25 20:03 es
Orlando Bloom Katy Perry
Autor: Phillip Faraone/Getty AFP/East News

Godzenie pracy z wychowywaniem dziecka to ciężki kawałek chleba. A bycie gwiazdą nie ułatwia tego zadania! Jak w nowych rolach radzą sobie Katy Perry i Orlando Bloom? Para kilka miesięcy temu przywitała na świecie córeczkę, Daisy.

Katy Perry i Orlando Bloom są parą od wielu lat. Przeszli razem przez wiele perturbacji. Rozstawali się, by ostatecznie do siebie wrócić. Para zaręczyła się, ale koronawirus przekreślił na razie ich ślubne plany. Zamiast wesela doczekali się...dziecka.

W sierpniu Katy Perry urodziła córkę. Para zdecydowała się na imię Daisy. Wychowywanie dziecka połączone z międzynarodową karierą to niezłe wyzwanie. Jak radzą sobie Katy Perry i Orlando Bloom?

Czym Małgorzata Rozenek karmi dziecko? | ESKA XD - Hotplota #10

Katy Perry i Orlando Bloom w nowej roli rodziców

Podczas American Music Awards Katy Perry wystąpiła na scenie po raz pierwszy od urodzenia córki. Nie zapomniała, jak to się robi! Z drugiej strony, nie bardzo miała czasy, żeby się "zasiedzieć". Niedługo po porodzie celebrytka wróciła do pracy na planie American Idol.

Łączenie obowiązków rodzicielskich z dbaniem o karierę to ciężkie zadanie. Jednak informator portalu Entertainment Tonight przekonuje, że Katy Perry i Orlando Bloom doskonale sobie radzą.

Są po tej samej stronie, jeśli chodzi o znajdowanie czasu dla Daisy i ich karier. Wykonują naprawdę świetną robotę w rozwiązywaniu wszystkiego. Razem. Daisy jest teraz ich priorytetem. Oboje są bardzo zaangażowani. Orlando uważa, że ​​Katy jest niesamowitą mamą.

Daisy jest pierwszym dzieckiem Katy Perry. Natomiast Orlando Bloom ma już doświadczenie rodzicielskie. Jest ojcem 9-letniego syna Flynna z byłą partnerką Mirandą Kerr.

NAJNOWSZE