Jak Hailey Bieber zareagowała na oskarżenia o molestowanie przeciwko Justinowi? WIEMY!

2020-06-27 15:44 nk
Justin Bieber, Hailey Bieber
Autor: GICE, GUMU/Backgrid/East News

Justin Bieber został ostatnio oskarżony o molestowanie seksualne przez użytkowniczkę Instagrama, przedstawiającą się jako Kadi. Jak na te zarzuty zareagowała żona piosenkarza? Hailey Bieber poczuła się ponoć bardzo zraniona! Czy supermodelka wierzy w niewinność swojego męża?

Justin Bieber wpadł w poważne kłopoty, kiedy dwie internautki oskarżyły go o molestowanie seksualne. Kobiety przedstawiające się w sieci jako Danielle i Kadi oskarżyły Jusa o to, że dwukrotnie dopuścił się molestowania seksualnego. Miało do tego dojść w 2014 i 2015 roku.

Justin Bieber postanowił nie zostawiać sprawy bez echa i już wiadomo, że obie kobiety (a według jednej z wersji jedna osoba, ukrywająca się pod dwoma nickami) otrzymają od piosenkarza autograf... na pozwie sądowym!

Oczywiście oskarżenia o molestowanie przeciwko Justinowi dotarły także do Hailey Bieber, która przebywa obecnie wraz z Bellą Hadid na Sardynii. Tak poważne zarzuty nie mogły nie wstrząsnąć modelką!

Jak donosi amerykański serwis HollywoodLife, Hailey bardzo przejęła się sprawą. Jest jednak przekonana o niewinności męża.

Hailey jest bardzo zraniona, bo oni traktują te sprawy bardzo poważnie. To jest bardzo oczywiste, że to nie mogłaby być prawda i to jest faktycznie niemożliwe, a ona to wie. Jeden z tych zarzutów dotyczy czasu, kiedy Hailey sama z nim była. Jest mnóstwo zdjęć w całym internecie, które to pokazują.

- mówi osoba z bliskiego otoczenia Bieberów.

Myślicie, że osoby odpowiedzialne za te pomówienia poniosą należyte konsekwencje?

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE