Bella Hadid i Hailey Bieber poleciały na Sardynię! [ZDJĘCIA] Pierwszy urlop po pandemii?

2020-06-25 8:41 KP

Na takie ujęcia czekaliśmy od bardzo dawna! Ostatnie miesiące były trudne dla wszystkich - z powodu pandemii koronawirusa również gwiazdy musiały zrezygnować ze swoich planów i aktywności i poddać się społecznej izolacji, Teraz, gdy zagrożenie jest nieco mniejsze, celebryci wracają do pracy. I do przyjemności!

Gdy wczoraj pokazywaliśmy Wam zdjęcia Justina Biebera, rozmawiającego przez telefon w motocyklowym kasku, nie wiedzieliśmy, kto jest po drugiej stronie - dziś nie ma już wątpliwości, że Jus rozmawiał z Hailey Bieber, która właśnie wybrała się w pierwszą daleką podróż od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Modelka w towarzystwie Belli Hadid przebywa właśnie... na Sardynii.

Od razu uspokajamy - gwiazdy poleciały do Włoch w sprawach zawodowych i brały tam udział w sesji zdjęciowej. Przy okazji skorzystały jednak z pięknej pogody, co możemy oglądać na najnowszych zdjęciach.

Bella Hadid i Hailey Bieber na Sardynii - zdjęcia

Paparazzi towarzyszyli Belli Hadid i Hailey Bieber już na włoskim lotnisku, gdy wysiadały z prywatnego odrzutowca. Modelki przez cały czas miały na sobie maseczki ochronne i stosowały się do wszelkich zasad bezpieczeństwa. Swobodniej poczuły się dopiero po południu na prywatnym jachcie, gdzie wskoczyły w bikini i relaksowały się po długiej podróży ze Stanów Zjednoczonych.

Nie marnowały czasu i udały się prosto nad wodę, aby popływać popołudniu jachtem. Wysmarowały się kremem do opalania i zjadły lunch na tarasie. Obie wydawały się zrelaksowane i bardzo szczęśliwe, że tam są. Spędziły dzień po prostu wykorzystując wolny czas i odpoczywając. Wydawały się trochę zmęczone lotem i chciały mieć trochę przerwy.

- czytamy w E! News.

Jak donosi serwis, wszystkie osoby zaangażowane w prace przy sesji zdjęciowej z modelkami przeszły wcześniej testy na obecność koronawirusa.

Zobaczcie, jak Hailey Bieber i Bella Hadid wróciły do pracy po miesiącach przerwy!

NAJNOWSZE