Jade Thrilwall mistrzowsko reaguje na plotki o ciąży! Ma dość

2021-06-24 15:57 kp
Jade Thirlwall
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Nie jest łatwo obecnie nie być ciężarną w Little Mix! Po tym, jak Perrie Edwards i Leigh-Anne Pinnock ogłosiły, że spodziewają się dziecka, oczy wszystkich fanów skierowane są na... Jade Thirlwall. Przyszła ciocia od ponad roku spotyka się z nowym chłopakiem, a niektórzy chętnie widzieliby z ciążowym brzuchem również ją! Co na to sama zainteresowana?

Jednym z najbardziej znienawidzonych przez młode kobiety pytań jest pytanie o ciążę. Znajomi czy bliscy dopytujący o powiększenie rodziny potrafią skutecznie zniechęcić do planowania dzieci, a nawet spotkań! Dokładnie zna to Jade Thirlwall, która została obecnie jedyną gwiazdą Little Mix, która nie nosi dumnie ciążowego brzuszka...

Jednocześnie wokalistka ma serdecznie dość komentarzy, według których "najlepiej" byłoby, gdyby również zaszła w ciążę. Choć gwiazda jest szczęśliwa, że jej przyjaciółki zdecydowały się na dziecko, ona sama zdecydowanie o tym obecnie nie myśli.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Jade Thirlwall w ciąży? Zdecydowanie NIE

Jade Thirlwall postanowiła raz na zawsze zakończyć dyskusje na temat jej ewentualnej ciąży i dodała na Tik Toka wymowne video. Pod filmem, na którym Jade ucieka, czytamy:

Kiedy wszyscy twoi znajomi mają dzieci i pytają cię, kiedy twoja kolej

Wszystko jasne? Zobaczcie viddo!

NAJNOWSZE