Perrie Edwards w ciąży pozuje w bikini! Wygląda kwitnąco

2021-06-11 12:39 kp
Perrie Edwards
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER

Perrie Edwards i Alex Oxlade-Chamberlain już w tym roku zostaną po raz pierwszy rodzicami. Gwiazda Little Mix długo utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy, a dziś może się pochwalić już naprawdę imponującym, ciążowym brzuszkiem. Choć większość czasu Perrie spędza z dala od mediów, tym razem zrobiła fanom niespodziankę i pokazała swoje krągłości w bikini.

Wokalistki Little Mix w najbliższym czasie zdecydowanie będą się skupiać na swoim życiu prywatnym. Aż dwie z nich - Perrie Edwards oraz Leigh-Anne Pinnock - spodziewają się dziecka. Dziewczyny z dumą prezentowały już swoje ciążowe krągłości podczas gali BRIT Awards 2021, a razem z nimi pozowała dumna "ciocia", czyli koleżanka z zespołu, Jade Thirlwall.

Teraz fani zarówno Leigh-Anne Pinnock, jak i Perrie Edwards wyczekują kolejnych ciążowych fotek swoich ulubienic. Tym razem niespodziankę internautom zrobiła Perrie Edwards, która opublikowała nowe zdjęcia w bikini. Jej brzuszek jest już naprawdę spory!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Perrie Edwards w ciąży pozuje w bikini

Perrie Edwards korzysta właśnie z ostatnich tygodni we dwoje i skupia się głównie na swoim zdrowiu i samopoczuciu. Wokalistka wygrzewała się ostatnio na słońcu w pięknych okolicznościach przyrody i postanowiła podzielić się tym momentem z fanami. Na jej Instagramie wylądowały więc dwa zdjęcia z bikini, na których w całej okazałości widać jej ciążowy brzuch.

Rośniemy ☀️

- napisała zrelaksowana gwiazda.

NAJNOWSZE