Izabela Janachowska na wakacjach z mężem w mega drogim hotelu! [ZDJĘCIA]

2019-10-08 17:36 nk
Izabela Janachowska
Autor: https://www.instagram.com/izabelajanachowska

Izabela Janachowska pochwaliła się fanom romantycznym wypadem z mężem do Włoch! Para zatrzymała się w luksusowym weneckim hotelu, w którym cena za nocleg po prostu zwala z nóg! Nic dziwnego, że Janachowska i Jabłoński byli "odurzeni słodyczą panującego w Wenecji niezwykłego klimatu"! Zobaczcie zdjęcia z ich wakacji!

Izabela Janachowska karierę zaczynała jako tancerka w Tańcu z Gwiazdami. Jej życie mocno zmieniło się, gdy poznała Krzysztofa Jabłońskiego. Ślub z milionerem otworzył jej drogę do własnego programu w telewizji. Celebrytka została ekspertką ślubną, a później - po urodzeniu synka - także internetową specjalistką od macierzyństwa.

Izabela Janachowska chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoim szczęśliwym i - nie da się ukryć - bardzo dostatnim życiem. Tym razem okazją do przypomnienia o swoim statusie materialnym stały się wakacje we Włoszech.

Janachowska i Jabłoński w Wenecji: wakacje za fortunę!

Izabela Janachowska pochwaliła się na Instagramie kilkudniowymi wakacjami, na jakie wybrała się wraz z mężem do Wenecji. Poza pięknymi zdjęciami, ukazującymi widoki na miasto, gwiazda wrzuciła story, w którym ujawniła, że ona i ukochany zatrzymali się w mega drogim hotelu!

Para zameldowała się w mega luksusowym hotelu Cipriani Palazzo Vendramin, w którym cena za dobę sięga 8 tysięcy złotych, a standardowy pokój dwuosobowy to koszt ponad 3 tysięcy za nocleg!

W takich okolicznościach wcale nie dziwimy się, że Janachowska i Jabłoński, jak Iza pisze na Instagramie, czują się "odurzeni słodyczą panującego w Wenecji niezwykłego klimatu"!

NAJNOWSZE