Love Island, odcinki 26-30. Seks uczestników, parowanie, penisy z gliny. Kto odpadł tym razem?

2019-10-08 11:25 mw
Love Island. Wyspa Miłości
Autor: Polsat , Love Island

Nowy romans, seks w willi Islandersów, kolejne roszady i miłosne zawody... Co wydarzyło się w Love Island w kolejnym tygodniu? Co zrobili uczestnicy w najnowszych odcinkach show? Kto tym razem odpadnie z programu? Śledźcie z nami "Love Island. Wyspa Miłości" i sprawdźcie losy uczestników programu w odcinkach 26-30.

Co wydarzyło się w Love Island w odcinkach 26-30? Kolejny tydzień to kolejne miłosne roszady, wzloty i upadki. Uczestnicy Love Island nie mają łatwego życia - w drodze do zwycięstwa pierwszej edycji show każdego dnia muszą dawać z siebie 100% w walce o przetrwanie u boku idealnego partnera.

Komu wychodzi to najlepiej?

Program "Love Island. Wyspa Miłości" powoli zbliża się do finiszu i coraz więcej widzów ma już wyrobione zdanie na temat tego, kto wygra Love Island.

Zanim jednak poznamy zwycięzców, czas na kolejne intrygi i "przeparowania"...

Nowy tydzień w Love Island przynosi kolejne wzloty i upadki, uniesienia i dramaty uczestników. Na Hotplota.pl śledzimy losy programu i sprawdzamy, co przynoszą najnowsze odcinki Love Island Polska od 7 do 11 października (odc. 26, 27, 28, 29 i 30).

Love Island - Franek i Marietta
Autor: Polsat, Love Island

Chyba najważniejszym wydarzeniem początku nowego tygodnia w willi Islandersów było kolejne parowanie. Wiemy już, że Marietta nadal umawia się z Frankiem, Monika z Pawłem, a Sylwia z Mikołajem. Tymczasem Damian zmienił obiekt westchnień z Ady na Beatę.

Wiemy też, kto odpadł z programu. Wyspę Miłości opuściły Karina oraz Ada.

Love Island - uczestniczki
Autor: Polsat / Love Island

W Love Island nie mogło zabraknąć też pikantnych momentów. Tym razem ich bohaterami byli Mikołaj i Sylwia, którzy jednak przenieśli się z figlami z własnej sypialni na wspólną sofę.

Wciąż szeroko komentowany jest też seks Franka z Mariettą. Przypomnijmy, że w rozmowie z Pawłem Franek m.in. wyznał, że uprawiał poranny seks i "doszedł w 3 minuty"...

Kolejną ciekawostką, z jaką musieli zmierzyć się uczestnicy Love Island, było lepienie z gliny modeli penisów swoich chłopaków. Znów okazało się, że wbrew niektórym mitom rozmiar jednak ma znaczenie.

Love Island - uczestnicy - Sylwia i Mikołaj
Autor: Polsat, Love Island. Wysła Miłości
NAJNOWSZE