Irina Shayk i Jason Sudeikis na wspólnej kolacji. Co ich łączy?

2021-07-22 13:48 mm
Irina Shayk i Jason Sudeikis
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News, Rick Davis / SplashNews.com/East News

Czy Irina Shayk i Jason Sudeikis są parą? Ex partnerzy Kanye Westa i Olivii Wilde zostali przyłapani na wspólnej kolacji. Niektóre media sugerują, że modelka i były partner Olivii Wilde wybrali się razem na randkę. Świadkowie mówią jednak jedynie o "przyjacielskich uściskach" Jasona z Iriną.

Jason Sudeikis wciąż nie może uwierzyć, dlaczego rozpadł się jego związek z Olivią Wilde. Ale wygląda na to, że nie zamierza długo oglądać się na przeszłość. Aktor widziany był właśnie na randce z Iriną Shayk! Jak wiemy, niedawno modelka bawiła się na romantycznych wakacjach we Francji z samym Kanye Westem.

Irina Shayk i Jason Sudeikis widziani byli podczas kolacji w restauracji Hunt & Fish Club w Midtown. Media podają relacje świadków, którzy widzieli, jak modelka i aktor przytulali się do siebie. Wygląda jednak na to, że były to jedynie przyjacielskie uściski.

Jason Sudeikis jeszcze kilka miesięcy temu był związany z Olivią Wilde, która obecnie widywana jest z Harrym Stylesem. Komik spotykał się z nią od 2011 roku, czyli krótko po rozwodzie z Kay Cannon.

Rosyjska modelka Irina Shayk związana była m.in. z Cristiano Ronaldo oraz z Bradleyem Cooperem, z którym ma czteroletnią córkę, Lea De Seine.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE