Irina Shayk i Kanye West są parą? Przypominamy jej poprzednich facetów

2021-06-13 9:00 kp
Irina Shayk
Autor: AP/Associated Press/East News

Gdy ostatnio świat obiegły zdjęcia Iriny Shayk i Kanye Westa, spędzających razem czas na południu Francji, fani i media nie kryły szoku. Raper czeka na rozwód z Kim Kardashian, a modelka od 2019 roku jest oficjalnie singielką po tym, jak rozstała się z Bradleyem Cooperem. Rosyjska piękność rzadko tak długo jednak narzekała na samotność. Sprawdźcie, z kim spotykała się wcześniej!

Irina Shayk od lat jest uznawana za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych gwiazd na świecie. 35-letnia dziś rosyjska modelka zaczęła karierę w wieku 19 lat, kiedy to po raz pierwszy pojawiła się na wybiegach w Paryżu, a rok później podpisała swój pierwszy kontrakt reklamowy z marką bielizny. Od tamtego czasu najlepsi projektanci angażują ją do swoich kampanii.

Pięknością szybko zaczęli też interesować się hollywoodzcy przystojniacy. Ostatnio media huczą o związku Iriny Shayk z Kanye Westem! Choć żadne z nich jeszcze w żaden sposób nie skomentowało ich relacji, wiadomo, że para spędziła razem urlop na południu Francji, gdzie świętowała jednocześnie urodziny rapera.

Z kim Irina Shayk spotykała się wcześniej? Przypominamy!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

1. Valerio Morabito

Irina Shayk spotykała się z włoskim biznesmenem Valerio Morabito na początku kariery. Media donosiły, że para była nawet zaręczona, jednak ostatecznie z ich związku nic nie wyszło. Powodem rozstania miała być rozkwitająca kariera modelki.

2. Rob Bourdon

W 2007 roku z Iriną Shayk zaczął randkować perkusista Linkin Park, Rob Bourdon. Para bardzo dbała o swoją prywatność, a rozstała się najprawdopodobniej w październiku 2009 roku. Gwiazda znów postawiła wtedy na karierę.

3. Arthur Sales

Brazylijski model Arthur Sales był pierwszym facetem, z którym Irina Shayk pokazywała się oficjalnie. Modele spotykali się od lutego do listopada 2009 roku. Co ciekawe, w tym samym roku tabloidy donosiły, że modelka romansuje z 85-letnim skandalistą i byłym prezydentem FIFA, Seppem Blatterem. Gwiazda wszystkiemu zaprzeczyła, a tabloidy musiały ją przeprosić.

4. Cristiano Ronaldo

To był pierwszy naprawdę ważny związek Iriny Shayk. Modelka poznała Cristiano Ronaldo w 2010 roku na planie reklamy Armani. Choć wcześniej Irina dbała o prywatność, swój związek z piłkarzem chętnie relacjonowała w mediach, a nawet zapozowała z nim do pamiętnej okładki Vogue, na której sportowiec pozował z nią zupełnie nago. Para rozstała się w styczniu 2015 roku. Media miały dwie teorie na temat powodów rozstania - według jednej CR7 miał być modelce niewierny, a według drugiej Irina miała zawieść go, nie pojawiając się na 60. urodzinach jego matki.

5. Bradley Cooper

Bradley Cooper i Irina Shayk zaczęli spotykać się w kwietniu 2015 roku, a dwa lata później powitali na świecie swoją córkę, Leę de Seine Shayk Cooper. W 2018 roku w ich związku zaczął się kryzys - media donosiły, że to wszystko za sprawą pracy nad filmem Narodziny gwiazdy z Lady Gagą, podczas której aktor miał zacząć odsuwać się od swojej żony. Gdy w 2019 roku aktorzy wystąpili razem na scenie Oscarów, dziennikarze nie mieli wątpliwości, że sugestywny występ nie spodoba się Irinie Shayk. Para rozstała się oficjalnie w czerwcu tego samego roku. Dziś cieszą się dobrymi stosunkami i wspólnie wychowują córkę.

NAJNOWSZE