Instagram: Wszystkie zdjęcia Joanny Krupy w bikini. Ona ma prawie 40 lat! [GALERIA]

2019-03-10 14:00

Choć kobietom wieku się nie wypomina, w przypadku Joanny Krupy wiek działa wyłącznie na jej korzyść. Polska modelka, pokochana przez Amerykanów, wciąż może chwalić się niezmiennie idealną sylwetką, której pozazdrościć jej może sporo młodszych koleżanek. Joanna chętnie wstawia więc zdjęcia w bikini na Instagram, a fani podziwiają...

Joanna Krupa to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich towarów eksportowych! Modelka od lat podbija serca Amerykanów nie tylko swoją nieprzeciętną urodą, ale i charakterem. Gwiazda niemal od początku kariery angażuje się w kampanie na rzecz pomocy zwierzętom, co zresztą przyniosło jej dodatkową popularność.

Dziś amerykańskie tabloidy na bieżąco informują o życiu Joanny Krupy i jej stylizacjach na najróżniejszych imprezach i przyjęciach, a paparazzi śledzą ją na kalifornijskich ulicach. Charakterystyczną cechą modelki jest oczywiście jej doskonała figura, którą chętnie eksponuje przy najróżniejszych okazjach - na przykład w bikini.

HOT TEMAT
Bella Thorne

Autor: instagram.com

Bella Thorne kusi na Instagramie i szuka nowej dziewczyny. Chętne?

Joanna Krupa w bikini - zdjęcia z Instagramu

Joanna Krupa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma świetną sylwetkę i chętnie chwali się nią w sieci. Celebrytka często publikuje zdjęcia w bikini, pod którymi niezmiennie pojawiają się tysiące słów zachwytu.

Specjalnie dla Was zebraliśmy zdjęcia Joanny Krupy w bikini, które publikowała na swoim Instagramie. Przy okazji warto zaznaczyć, że już pod koniec kwietnia gwiazda skończy... 40 lat! Czy wygląda na tyle?

Zobacz też:

NAJNOWSZE