Ilona Montana obchodzi urodziny! Ile naprawdę ma lat? Jak zmieniała się przez lata?

2020-05-30 9:06 nk
Ilona Felicjańska
Autor: ROBERT WOJCIK/REPORTER, TRICOLORS/East News, WBF

Ilona Felicjańska obchodzi urodziny. Jeszcze niedawno media podawały nieprawdziwy rok urodzenia modelki. Ile tak naprawdę skończyła właśnie lat? Od zmysłowej modelki do kontrowersyjnej celebrytki - jak zmieniała się przez lata jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce?

Kiedy urodziła się Ilona Felicjańska Montana? Jeszcze niedawno w mediach funkcjonowała fałszywa data narodzin modelki: 30 maja 1973 roku. W rzeczywistości, jak okazało się zaledwie kilka miesięcy temu, Ilona Felicjańska przyszła na świat o trzy lata wcześniej 30 maja 1970 roku w Łasku. Obchodzi więc właśnie swoje 50. urodziny!

Kim jest Ilona Montana?

Ilona Felicjańska karierę rozpoczęła jako 22 latka, więc jak na modelkę dość późno. Mimo to udało jej się zdobyć sławę - w dużej mierze dzięki sukcesom w konkursach piękności (II w-ce miss Ziemi Łódzkiej w 1992, IIw-ce miss Polonia w 1993, półfinał Miss International w Japoni w 1994, finał Elite Model Look w 1994).

Na wybiegu zadebiutowała w 1994 roku. Później brała udział w pokazach wielkich marek w Paryżu, Berlinie i w Polsce.

W latach 1995–1998 Ilona Felicjańska pojawiała się w talk show Mariusza Szczygła, Na Każdy Temat.

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ilona Montana ma za sobą dość bogate życie osobiste. Była związana z satyrykiem Krzysztofem Jaroszyńskim, kompozytorem Yossarianem Malewskim i paparazzo Przemysławem Stoppą. Ma dwóch synów z 12-letniego małżeństwa z Andrzejem Rybkowskim. 6 kwietnia 2019 wyszła za mieszkającego w Polsce Amerykanina, Paula Montanę.

Największy rozgłos przyniosły modelce jednak skandale. W 2010 roku Ilona Felicjańska spowodowała kolizję. Okazało się, że za kółko wsiadła pod wpływem alkoholu. Gwiazda została skazana na rok więzienia w zawieszeniu, utratę prawka i karę finansową. Jakiś czas później celebrytka przyznała się oficjalnie do alkoholizmu, z którym cały czas walczy.

Pod koniec 2018 roku wraz z Paulem Montaną została aresztowana na Florydzie za małżeńską bójkę w hotelu. Policję miał wówczas wezwać mąż modelki, kiedy ta go pogryzła.

W kwietniu 2020 Ilona Montana zdecydowała się pójść odwyk do szpitala psychiatrycznego.

Jak Ilona Felicjańska zmieniała się przez lata? Zobaczcie!

NAJNOWSZE