Operacje plastyczne gwiazd to zwykle tajemnica. Jednak oni nie ukrywają poprawek

2020-05-30 9:00 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Zazwyczaj gwiazdy robią wszystko co w ich mocy, by ukryć operacje plastyczne. Jednak nie wszyscy przekonują, że nowy wygląd to zasługa "diety zmieniającej rysy twarzy". Zobaczcie, które gwiazdy przyznały się do operacji.

Na pewno znacie powiedzenie, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Te słowa bardzo sprawdzają się w show-biznesie. Jest wiele gwiazd, które od początku kariery zmieniły się nie do poznania. Oczywiście, częściowo może to być zasługa diety, makijażu i zabiegów kosmetycznych. 

Jednak nie oszukujemy się, nosy same nie zmieniają kształtów, a usta się nie powiększają. Celebryci korzystają z medycyny estetycznej i nie ma w tym nic złego. Śmiesznie robi się, gdy ktoś wypiera operację, chociaż widać gołym okiem, że miała ona miejsce.

Jest jednak kilka gwiazd, które bez problemu mówią o tym, że przeszły operacje plastyczne. 

Operacje plastyczne gwiazd:

Kylie Jenner

Usta właścicielki kosmetycznego imperium nie powiększyły się dzięki pomadkom. Kylie Jenner przyznała w Keeping Up With The Kardashians, że powiększył je lekarz.

Iggy Azalea

Wokalistka zdecydowała się poddać operacji plastycznej biustu. 

Caitlyn Jenner

W świetle fleszy Bruce Jenner przeszedł serię operacji plastycznych, by stać się Caitlyn Jenner.

Victoria Beckham

Gwiazda w młodości zdecydowała się na powiększenie piersi. Jednak w 2014 roku postanowiła pozbyć się wielkiego biustu, więc poddała się operacji usunięcia implantów.

Mel B

Gwiazda zdecydowała się zoperować waginę. Po rozstaniu z mężem chciała "pozbyć się z siebie całkowicie pozostałości". Wykonała więc zabieg, który przypomina odmładzanie narządu.

Ashley Tisdale

Gwiazda zoperowała nos. Przekonywała jednak, że zrobiła to tylko z powodów zdrowotnych.

Kris Jenner

Momager ma na koncie sporo operacji. Podczas jednego z liftingów towarzyszyły jej nawet kamery Keeping Up With The Kardashians.

NAJNOWSZE