Ile waży Natalia Siwiec? Miss Euro 2012 zdradziła swoją wagę. Fanki są W SZOKU!

2020-07-31 18:48 nk
Natalia Siwiec
Autor: WBF

Natalia Siwiec nie ma wymiarów klasycznej modelki wybiegowej, jednak nie myślcie, że waży więcej od nich. Celebrytka wyjawiła w rozmowie z fanką, ile pokazuje jej waga. Fanki zaniepokoiły się, że to niezdrowe dla organizmu Natalii, jednak ona zapewnia, że do osiągnięcia takiego wyniku nie trzeba stosować głodówek

Natalia Siwiec sławę zawdzięcza mistrzostwom Europy w piłce nożnej z 2012 roku, podczas których piękna fotomodelka została wypatrzona przez fotoreportera wśród publiczności. Internauci błyskawicznie okrzyknęli ją "miss Euro 2012", a sama Natalia dobrze wiedziała, jak wykorzystać zdobyty w ten sposób kapitał popularności.

Ile waży Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych kobiet. I choć jej uroda nie jest zasługą wyłącznie genów i Matki Natury (sama modelka przyznaje się do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej, więc to żadna tajemnica), to akurat jej figura jest efektem ciężkiej pracy.

Pod najnowszym postem Natalii Siwiec na Instagramie jedna z fanek zapytała celebrytkę o to, ile waży, i jakich rad może udzielić jej w kwestii odchudzania.

Ok 50kg. Podobno skakanie na skakance dla kobiet po ciąży nie jest dobre. Bieganie i rower znacznie mniej inwazyjne. No i przede wszystkim dieta! Najlepiej jednak doradzić się specjalisty

- odpowiedziała Natalia Siwiec internautce.

Pod postem modelki rozpętała się prawdziwa burza. Jedni komentujący wyrażają niepokój, że gwiazda jest za chuda i to może odbić się na jej zdrowiu, a inni uważają, że to zupełnie normalna waga, jak na fotomodelkę o wzroście 170 cm.

A jakie jest Wasze zdanie?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE