Ile kosztują PĄCZKI u Magdy Gessler? Jest DROŻEJ niż rok temu!

2022-01-16 22:00 RD
Magda Gessler
Autor: Robert Stachnik/x-news

Ceny w restauracjach i cukierniach Magdy Gessler od zawsze wzbudzają skrajne emocje wśród kupujących. Ostatnio pod lupę wzięto ceny pączków, które sprzedawane są w cukierni znanej restauratorki. Jest drożej niż rok temu… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Zyskała ona popularność dzięki udziałowi w Kuchennych rewolucjach. Od tego czasu jej lokale przeżywają prawdziwe oblężenie. W lokalach można nie tylko zjeść pyszny obiad, ale też słodkości, które świetnie sprawdzą się jako deser. 

Wśród tych pyszności znajdują się klasyczne pączki. I to właśnie ich ceny bardzo często wzbudzają skrajne emocje wśród klientów. 

Rok temu “U Fukiera” pączek kosztował od 8 do 11 złotych (za sztukę). W tym roku ceny zostały podniesione. I tak pączek z wiśnią, różą lub maliną kosztuje aż 13 złotych.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Wiele osób twierdzi, że to bardzo dużo, ale w obronie mamy stanęła Lara Gessler. Córka restauratorki jakiś czas temu wyznała, że za jakość czasami naprawdę warto zapłacić.

Zakładając, że ktoś mówi, że kosmiczną ceną jest 12 zł za ciastko, które jest zrobione na miejscu z najlepszych składników, a potem pójdzie do jakiejkolwiek sieciowej kawiarni i też zapłaci 12 zł za ciastko, które jest mrożone, a było robione dwa miesiące wcześniej, to ja uważam, że to nie jest duża cena

powiedziała w rozmowie z Plejadą.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE