Iggy Azalea

i

Autor: Rex Features/East News

Iggy Azalea pokazała dużo zdjęć synka! Był taki malutki

2021-02-01 13:22

Iggy Azalea to jedna z tych gwiazd, które uznały, że prywatność ich dzieci to jedna z najważniejszych kwestii. Artystce udało się przeżyć z dala od mediów ciążę, a już po narodzinach dziecka długo zwlekała, aż pokazała go światu. Teraz zrobiła fanom niespodziankę i pokazała spoko zdjęć z maluchem!

Wiosną ubiegłego roku życie Iggy Azalei całkowicie się zmieniło. Raperka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko i z dala od mediów cieszyła się pierwszymi miesiącami z chłopcem. Choć plotki o tym, że Iggy została mamą, pojawiły się już w kwietniu 2020 roku, macierzyństwo potwierdziła dopiero w czerwcu.

W kolejnych miesiącach Iggy Azalea zdradziła imię synka - Onyx, oraz przyznała, że wychowuje go samego. Zgodnie ze słowami samej gwiazdy, ojciec chłopca, Playboi Carti, miał nie interesować się swoim dzieckiem i zostawić raperkę samą.

Iggy Azalea z synem

Choć samotne macierzyństwo nie zawsze jest łatwe, Iggy Azalea czerpie z niego ogromną radość. Artystka całkowicie skupiła się na wychowywaniu syna. Tym razem jednak zrobiła dużą niespodziankę swoim fanom i pokazała galerię ze zdjęciami z Onyxem z ubiegłego roku. I tak, możemy zobaczyć młodą mamę jeszcze w ciąży oraz tuż po narodzinach chłopca. Widzimy też kilka uroczych ujęć malucha z pierwszych miesięcy jego życia.

Naprawdę nie mogę uwierzyć, jak szybko leci czas - teraz wygląda jak maluch! Jeszcze wczoraj byłeś małą piłeczką w moich ramionach. ?? Kocham Cię zawsze, na wszystkie sposoby.

- napisała raperka.

Widzicie podobieństwo do mamy?

ESKA XD #015