Iggy Azalea

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea znów atakuje ojca swojego dziecka. "Grałeś na PS5 kiedy cię potrzebowaliśmy"

2020-12-28 13:23

Iggy Azalea kontynuuje publiczne obsmarowywanie ojca swojego dziecka. Po świątecznej serii tweetów, w których Playboi Carti oberwał za zajmowanie się karierą zamiast własnym synem, Iggy opublikowała kolejne posty.

Publiczne pranie rodzinnych brudów rozpoczęło się od świątecznych planów Iggy i jej byłego partnera. Playboi Carti miał zaproponować raperce wspólne spędzenie świąt z dzieckiem w górskim kurorcie w Aspen. W ostatniej chwili jednak zmienił podobno zdanie, bo był zajęty wydaniem albumu.

Płyta ukazała się właśnie w święta.

Iggy Azalea wściekła się na ojca swojego dziecka i publicznie pożaliła się w internecie. W serii tweetów raperka zarzuciła mu m.in. zdrady. Iggy zdradziła też, że Playboi Carti sam chciał mieć z nią dziecko. Raperka nie kryje żalu, że teraz jej dawny partner nie interesuje się małym Onyxem.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 18.12.2020

Iggy Azalea wylicza grzechy byłego chłopaka

Raperka zdradziła, że kiedy Playboi Carti zaproponował jej wspólne święta w Aspen, bardzo się wahała. W końcu jednak zdecydowała, że dla dobra syna zgodzi się na wyjazd.

Iggy szybko pożałowała. W ostatniej chwili Playboi Carti miał ją poinformować, że nie zobaczy synka, ale "będzie z nim obecny duchem".

Ten człowiek był w Filadelfii, grając w samym środku pandemii w PS5 w dniu, w którym urodził się mój syn

Sonda
Jak planujesz przywitać Nowy Rok?

- zdradza raperka. Iggy dodała, że z powodu Covid mogła wpisać na listę gości na porodówce tylko jedno nazwisko. Dziś żałuje, że zdecydowała się właśnie na ojca dziecka, a nie kogoś, na kogo naprawdę mogłaby liczyć.

Karma wraca?

Większość fanów Iggy Azalei oczywiście w sporze z ojcem dziecka stoi wyraźnie po jej stronie.

Są jednak i takie głosy, że teraz Iggy wie, jak czuje się zdradzana matka. Kilka osób przypomniało raperce, że kiedy umawiała się z Nickiem Youngiem, koszykarz powinien być ze swoim maluchem i jego mamą... 

Iggy Azalea i Playboi Carti

i

Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News