Iggy Azalea

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Iggy Azalea pokazała się w krótkich czerwonych włosach! Zmiana na plus?

2020-10-02 15:00

Iggy Azalea za swój znak rozpoznawczy obrała sobie długie blond włosy! Teraz po bujnych włosach nie ma śladu! Azalea przeszła ogromną metamorfozę. Włosy są krótkie i… czerwone! Musicie to zobaczyć!

Iggy Azalea jak na raperkę przystało uwielbia przyciągać uwagę wyglądem. Jednak w przeciwieństwie do innych topowych raperek, ona stroniła od wielkich metamorfoz. Aż do teraz! Iggy Azalea i długie blond włosy zawsze szły ze sobą w parze. Nic więc dziwnego, że fani przeżyli szok, gdy zobaczyli na instagramowej relacji, raperkę w zupełnie innym wydaniu. Iggy ma krótkie czerwone włosy. Mało tego na filmiku opublikowanym na Instagram Stories widać, jak fryzjer goli jej głowę na bardzo krótko. Fani są w szoku i przyznają, że prawie nie poznali swojej idolki!

ESKA XD #004

IGGY AZALEA ZMIENIŁA WYGLĄD! NA JAK DŁUGO?

Patrząc na filmik opublikowany przez Iggy aż chce się powiedzieć, że odważna z niej dziewczyna! Fani doznali niemałego szoku i jednogłośnie stwierdzili, że prawie jej nie poznali! Tych, którzy najbardziej przejęli się metamorfozą raperki musimy uspokoić…

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Gigi Hadid urodziła córkę.

Czerwone włosy gwiazdy to tak naprawdę peruka! Z resztą sama Azalea się do tego przyznała, mówiąc, że ogoliła perukę, jednak wielu internautów nie wierzyło w jej tłumaczenia sądząc, że faktycznie trwale zmieniła swoją fryzurę!

Prawdopodobnie nowy wygląd gwiazdy rapu to przygotowania do sesji zdjęciowej bądź nowego teledysku.

Spójrzcie tylko na fotki poniżej. Jak Wam się podoba Iggy Azalea w takim wydaniu?  ?

Iggy Azalea w czerwonym włosach

i

Autor: https://www.instagram.com/thenewclassic