Iga Świątek na kwarantannie! Widziała się z Andrzejem Dudą, który ma koronawirusa!

2020-10-24 18:00 RD
Iga Świątek na zdjęciach z Paryża
Autor: THOMAS SAMSON/AFP/East News

Iga Świątek zyskała ogromną popularność dzięki swojemu osiągnięciu. Tenisistka wygrała French Open, dzięki czemu przeszła do historii. Niedawno Iga spotkała się z Andrzejem Dudą. Niestety, okazało się, że prezydent ma koronawirusa, a tenisistka wylądowała na kwarantannie. Jak się czuje? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Iga Świątek wygrała French Open. To dało jej ogromną popularność w Polsce. To właśnie za ten wyczyn Iga Świątek została odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Ceremonia odbyła się w Pałacu Prezydenckim. To tam Iga Świątek spotkała się z Andrzejem Dudą. Cała ceremonia odbyła się oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zarówno prezydent jak i Iga mieli maseczki oraz jednorazowe rękawiczki. Niestety, okazało się, że Andrzej Duda przeszedł test na koronawirusa, którego wynik był pozytywny.

ESKA XD #007

Iga wylądowała na kwarantannie. A czy ma koronawirusa? Jak się czuje?

Ani ja, ani członkowie mojego teamu nie mamy objawów koronawirusa. Wykonujemy testy regularnie. Zgodnie z obowiązującymi procedurami poddajemy się kwarantannie. Badania powtórzymy za trzy dni. Życzymy wszystkim dużo zdrowia, uważajcie na siebie!

Napisała Iga w poście na Twitterze.

NAJNOWSZE